Wpis z mikrobloga

@syrena_elektro: Ale kto tu dorabia jakąkolwiek ideologię? Jakie śmieci? Uważasz, że twój cudowny iPhone nie ma wad? W ciągu paru tygodni używania zaciął mi się parę razy. O aferach typu #bendgate czy #antennagate nie słyszał? Uważanie się za elitę po zakupie Xiaomi, Samsunga jest tak samo durne jak przy zakupie iPhone.

Równie dobrze można zrobić podpis do tego zdjęcia "Mam ajfona teraz jestem kimś", idealnie opisuje pewną część społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Tommy__: No właśnie o tym pisał @syrena_elektro xD Dorabianie ideologii do śmieci czyli iOS, Androida czy WIndows Ph...(a nie. Do tego nikt nie dorabia ideologii) czyli właśnie takie" Mam ajfona/androida, teraz jestem kimś". To że masz telefon z danym systemem nie znaczy, że jesteś kimś lepszym itd. On nie pisał nic o tym, że android to śmieć a ty to tak odebrałeś i zacząłeś jechać po iOS. Nie wiem dlaczego, ale
  • Odpowiedz
@sergeron: Z iOS często korzystam w pracy, developing aplikacji, więc coś wiem na temat tego systemu. Nie wiem jak wygląda sprawa z wywyższaniem się w temacie Xiaomi, ja korzystam z Mi5 od tygodnia i uważam, że nic lepszego w tej cenie bym nie znalazł. Nie wiem, może spora część osób, która się wywyższa czy to przy iPhone czy Xiaomi to osoby z okresu gimnazjum-początek studiów, z którymi mam coraz mniej do
  • Odpowiedz
@Tommy__ Mi tam "Uważasz, że twój cudowny iPhone nie ma wad? W ciągu paru tygodni używania zaciął mi się parę razy. O aferach typu #bendgate czy #antennagate nie słyszał? " brzmiało trochę brzmiało jak wywyższanie się, że nie używa się danego telefonu, bo @syrena_elektro nic nie pisał wcześniej o iP, ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz
Polska 2017 - Kraj w którym ludzie dalej ekscytują się kto jaki ma telefon, a topowe słuchawki kosztują tyle co 2 pensje minimalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakieś marki odkurzaczy, szczotek do zębów tez są bardziej prawilne niż inne w tym smutnym jak #!$%@? kraju? :D
  • Odpowiedz