Wpis z mikrobloga

@LudwikXIV: co ty dzieciaku #!$%@??? Jaka gimnazja? Dupa cię zapiekła bo matki nie stać żeby ci telefon kupiła? Mój służy do pracy i wybieram taki zeby był dla mnie najwygodniejszy. To ze ty nie mozesz przyszpanowac w klasie to juz twój problem.
@karczochh: miałem iphone 6 i 6s teraz mam xiaomi rmn 3 i nie widze zadnej różnicy w użytkowaniu, null. Moze z wyjątkiem tego, ze na andku mam w pełni bezpłatną apkę jakdojade
@md23 jak kupie w warzywniaku 5kg kartofli, dobrych słodkich kartofli, tanio bo za 1.29zł/kg to też należę do elity bo ogarniam rynek warzyw? #!$%@?, ogarnij się bo chyba nie zdajesz sobie sprawy jak słabą rzeczą próbujesz podnieść swoje ego.
@syrena_elektro: W Polsce jak w lesie, mam pełne prawo uważać, że Xiaomi jest lepsze od iPhone i na odwrót. Korzystam od tygodnia z Mi5 po przesiadce z Nexusa 5, z iPhone 6 też od czasu do czasu korzystam w pracy, znam wady i zalety każdej z tych marek czy systemów i nie uważam, żeby to było coś co warto tak przeżywać, chociaż uważam fanatyków Apple za takich co bardziej przeżywają gdy