Wpis z mikrobloga

W końcu śmieszna małpa. Już myślałem, że mem z Polakiem umarł, jak się nieśmieszne głąby za jego robienie wzięły.
Brawo, brawo, brawo, na tym obrazku jest wszystko. Uwielbiam szczególnie to, że nawet nie patrzy na ten telefon
  • Odpowiedz
@Kurajmo: No tak, lepiej dopłacać za znaczek xD
Sam mam samsunga i wiem, że nigdy w życiu nie kupię komórki, tylko dlatego, że jest znanej marki.
Brat ma Xiaomi, który jest warty tyle samo co mój samsung, a jest po prostu dużo lepszy.
  • Odpowiedz
@sheev: co jest złego w fb lite? Nie używam na okrągło messengera, bo nie mam 12 lat. A tamtym czyszczę ram, bo mimo że telefon ma 2gb ramu, to nie chcę mieć odpalonych 15 apek na raz. Do tego mam 4000 mAh baterię, która przy 5.5'' ekranie starcza na 2 dni. Chyba nieźle jak na ~600 zł.
  • Odpowiedz
@sergeron: mam też pod przyciskiem środkowym. Mam mieć przez cały dzień uruchomione 15 aplikacji? Potem gdy chce się przełączyć między apkami, to muszę szukać w liście? Jak kończę przeglądać neta czy coś tam, to wyłączam wszystkie apki. Co w tym dziwnego? Jak jest na iphonie? Masz non stop uruchomione apki czy musisz samemu każdą wyłączyć?
  • Odpowiedz