Wpis z mikrobloga

@cross7676: jak dla mnie zagrał to poprawnie pre i na flopie, gdzie wyindukował od Ciebie blef z drugą parą. Miał seta na mega suchym boardzie więc nie było sensu tam cbetować, tylko check/call. Na turnie tez czekał, Ty nie grasz. River bet poprawny, sizing może być, bo zakłada jakieś value od ręki która blefowała na flop i sprawdzi ten bet z 2/3 para, ale FOLD to jakaś masakra. Koloru tu nie
@cross7676: Ok kolego może nie jest to blef w najczystszej postaci. W takim razie powiedz po co grasz tam te 6 na tym flopie? Chyba, że miałeś read, że gość to CS. Sens jest taki, że gdybyś tu trafił na lepszego gracza, to byś go podwoił niepotrzebnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@w1Lku otwiera Sb pre i czeka flop, zastanow sie jaki ma tu range, bardzo czesto on poprostu nie trafiajac boardu gra check, dostane call od Ax i gorszych par. Owszem na river zagralem to thin raise i sie zgodze z toba w pelni.
@w1Lku:

W takim razie powiedz po co grasz tam te 6 na tym flopie


4protection/value, bo overy są bardzo prawdopodobne? xbek oczywiście jest opcją, ale jeśli sądzi, że range villaina składa się głównie z a-xów, broadwayówm i pp, to bet chyba robi sens?

No a villain to #!$%@? zagrał, bo to std shove. 22 fatalnie grają postflop, w dodatku bez pozycji bvb... co innego set mining, co innego granie mr-em bvb
@cross7676: fajnie, że się zgadzamy :) osobiście nawet z Ax grałbym tu cbet, bo mogę repować K, a A też mogę trafić. Praktycznie nie grałbym tu cbet tylko trafiając właśnie coś mocnego jak set i chcąc dać Ci grać, bo cbetem za dużo Cię tu wyrzucam :)