Wpis z mikrobloga

Kierwa ludzi juz zupelnie poj€&@€?. Jestem na poczcie w #gdynia kolejka jak nie wiem a tu baba z piesłem na poczcie. Pieseł mokry. Pachnie mało przyjemnie. Ja rozumiem #smiesznypiesek, kochajmy zeierzaki i inne fazesy ale na Boga dlaczego inni maja znosic piesla w urzedzie pocztowym?? P.S. Uprzedzajac to nie jest pies przewodnik. #bekazpodludzi
agnea - Kierwa ludzi juz zupelnie poj€&@€?. Jestem na poczcie w #gdynia kolejka jak n...

źródło: comment_xuL93fyC13l6zuCcwZ4OcaBGXDm89A1m.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
"byłem wczoraj na tej samej poczcie. Kolejka już prawie na zewnątrz i oczywiście tylko jedno okienko. 40 minut czekania."

@mch_rav: takkk poczta ma dosc duzy rejon, z tego co wiem to obejmuje nawet Powstania Styczniowego oraz pl.gornoslaski bo z stamtad nie dostarczaja poczty. Fakt, poczta jest porazka i zazwyczaj 1 okienko.
  • Odpowiedz
@agnea Skoro tak Ci to przeszkadza dlaczego tej Pani nie zwróciłaś uwagi tylko tutaj robisz gównoburze? Tak właściwie można się domyślić dlaczego. Typowy #rozowypasek co to mlaska językiem wśród znajomych/wykopków/anonów czego by nie zrobiła a w rzeczywistości lepiej jebnąć zdjęcie psa na poczcie i żalić się anonimowo zgrywając #!$%@? Rambo.
  • Odpowiedz
  • 0
@darek4099: a skad wiesz ze tego nie uczynilam. Tu wyrazilam swoja opinie na temat zachowania tej osoby. Zaraz zaraz czy mamy wolnosc wyrażania opini czy nie? Tak jak mi przeszladza smierdzacy pisel na poczcie tak nic mi do trzymania smierdzacych pisełow w prywatnych domach.
  • Odpowiedz
  • 1
"Poczta Polska jest instytucja sprywatyzowana."

@Aiween: spółka skarbu państwa dzialajaca na podstawie ustawy prawo pocztowe. Spólka prawa handlowego (SA) została skomercjalizowana, a nie sprywatyzowana, a to zasadnicza róznica. Jedynym posiadaczem akcji jest Skarb Państwa reprezentowany przes Ministra Infrasyruktury i Budowictwa. Takze wpis Twój z cyklu nie znam sie, to sie wypowiem...
  • Odpowiedz
  • 0
@tebezoo: ma kurteczke, pies jest duzy, rasy nie znam bo sie nie interesuje kynologia. Kiedys psy jezdzily czołgami, chodzily na polowania, gonily owce, bronily ludzi a teraz -3 i bez wiatru i hurr durr biedny piesek. Zaraz beda krokodyle łzy ze husky przy -2 stoi na mrozie.
  • Odpowiedz
@agnea: Rozważmy dwie sytuacje:

Sytuacja A
W autobusie jest żul. #!$%@?. Reakcja wykopków: #!$%@?ć, co mnie żul obchodzi, ma nie #!$%@?ć.

Sytuacja B
Na poczcie jest śmierdzący pies. Reakcja wykopków: Co ci przeszkadza?!!111 To zwierzę, też ma uczucia!!jeden1
  • Odpowiedz