Wpis z mikrobloga

Kierwa ludzi juz zupelnie poj€&@€?. Jestem na poczcie w #gdynia kolejka jak nie wiem a tu baba z piesłem na poczcie. Pieseł mokry. Pachnie mało przyjemnie. Ja rozumiem #smiesznypiesek, kochajmy zeierzaki i inne fazesy ale na Boga dlaczego inni maja znosic piesla w urzedzie pocztowym?? P.S. Uprzedzajac to nie jest pies przewodnik. #bekazpodludzi
agnea - Kierwa ludzi juz zupelnie poj€&@€?. Jestem na poczcie w #gdynia kolejka jak n...

źródło: comment_xuL93fyC13l6zuCcwZ4OcaBGXDm89A1m.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@agnea nie rozumiem niektórych wykopków, co się stanie jak pies zostanie przywiązany na 5 minut na zewnątrz i poczeka na właściciela?
  • Odpowiedz
@agnea bezsensownie baba pcha psa na poczte... kocham psy itd ale z tego co się orientuję to w takich miejscach muszą być zarowno na smyczy i w kagańcu. Dla mnie mocna przesada i wykorzystywanie sytuacji ze skoro mozna to ona go wezmie tylko dlatego, że może. Ani ta wizyta dla psa nie jest fajna bo jaką ma on rozrywke na smyczy w budynku ani dla ludzi w otoczeniu. Dokładnie ta sama
  • Odpowiedz
  • 2
@sillemo: serio? Przy odczuwalnosci +1 w pelnym sloncu i bezwietrznej pogodzie by sobie lapy odmrozil?? Serio?? To mogl zostac w domu. Myslenie nie boli ani wlaciela psa ani piszacego komentarz.
  • Odpowiedz
@agnea: Mi tam dzisiaj za ciepło nie było...Ty masz ciepłą kurtkę, szalik, sweter, buty i cholera wie co jeszcze na sobie. Pies z tego co widzę ma jakąś katankę na grzbiecie. Sama postój na boso w taką pogodę xD Póki na poczcie nie ma zakazu wstępu zwierzętom, to nie rozumiem Twojego bólu dupy. Elo.
  • Odpowiedz
  • 1
@lazer: i pisze to gosc ktory stwierdza że "zmarnowalem kolejny dzień swojego życia" serio ale problem to masz z grubsza egzytencjalny i to ze bedziesz obrazac innych nie spowoduje ze poczujesz sie lepiej. Zachecam do rozwazenia psychoterapii. EOT.
  • Odpowiedz
  • 1
@Retrospekcja: pewnie w chacie wali psem, kasza i kapusta a po kiblu nie myja rąk i kazdy pisek jest hurr durr sweetaśnym pieskiem, nawet ten na poczcie. Za to bezdomnego by kopali, kromki chleba nie dali. Bo oflun. Bo bezdomny. Bo śmierdzi i autobusami ma nie jeździc. Niech marznie dziad. Chodz piesku ooooo oooo choc na poczte pani list wysle.
  • Odpowiedz
  • 1
@jurek-xd: jureczku lekcje zrobione? Funkcje opanowane? Przesuniecie o wektor tez? Daty dzienne powstań nauczone? Nie, to do nauki. Matka wie o wywiadówce??
  • Odpowiedz
@agnea: tak serio uważasz, że zostawianie psa przed budynkiem uwiązanego to jest dobre dla niego miejsce? Moim zdaniem nie jest to bezpieczne miejsce ani dla psa, ani dla otoczenia (może sie zerwać i wpaść pod auto / może podejść do niego dziecko itd.). Jeśli nie można gdzieś wejść z psem (sklep spozywczy, restauracja itd) to uważam że pies powinien zostać w domu, ale serio na poczcie masz z nim problem?
  • Odpowiedz