Wpis z mikrobloga

Kierwa ludzi juz zupelnie poj€&@€?. Jestem na poczcie w #gdynia kolejka jak nie wiem a tu baba z piesłem na poczcie. Pieseł mokry. Pachnie mało przyjemnie. Ja rozumiem #smiesznypiesek, kochajmy zeierzaki i inne fazesy ale na Boga dlaczego inni maja znosic piesla w urzedzie pocztowym?? P.S. Uprzedzajac to nie jest pies przewodnik. #bekazpodludzi
agnea - Kierwa ludzi juz zupelnie poj€&@€?. Jestem na poczcie w #gdynia kolejka jak n...

źródło: comment_xuL93fyC13l6zuCcwZ4OcaBGXDm89A1m.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@xSQr serio to mozna bylo nie brac psa idac na poczte prawda? Ja bym wlasciciela w---------l na to zimno... Razem z psem. Empatii to nie ma wlasciciel, brudas ktoremu ten smrod nie przeszkadza. A jak przeszkadza a mimo to wchodzi i smrodzi innym tym gorzej z jego zachowaniem i tym bardziej bym go wywalil z poczty. Do tramwajow nie moga wchodzic smierdzace menele to i ogolnie jak ktos smierdzi czy to
  • Odpowiedz
  • 3
"taki znak tyczy sie generalnie wszystkich zwierząt, wiec jak go nie ma to pies generalnie ma prawo tam siedzieć z właścicielem. Zimno jest przecież.."

@Toniezarzutka: jakie zimno? -3 a odczuwalnosc na plus 1. Zero wiatru. Słonko swieci. To jakie zimno. Nie wszedl by to by sie nie rozpuscil.
  • Odpowiedz
  • 2
Pieseł mokry.

"Bo wcale teraz nie jest wszędzie mokro od chlapy xD"

@Wynoszony: nie, jest -3 bez wiatru. Slonce swieci. Nie ma chlapy. Odczuwalnosc ok +1. Nie wszedl by to by sie nie rozpuszczal na posadzce.
  • Odpowiedz
  • 20
"Faktycznie, smród psa to odór nie do wytrzymania. Weź okaż trochę empatii i nie bóldup."

@fryne_: zapewne wiel emaptii masz do starszych osob ktore nie panuja nad zwieraczami w kolejce oraz do malych dzieci ktorym tez czasem moze cos sie popuścic, ale za to kestes fanka piesłow. To że ktoś ma piesła to niech sobie ma ale niech sam okaze empatie i nie zadaje bolu 10 osoba w kolejce sliniacym,
  • Odpowiedz
  • 5
"Serio - uważasz, że cierpisz bardziej niż mokre zwierze na mrozie? Zastanów się nad tym co napisałaś..."

@xSQr: serio nie wlazla by baba z tym psem to by sie nie rozpyscila na posadzce ze sniegu. Pogoda piekna -3, zero wiatru, full slonce, blekitne niebo i co mam plakac ze piesel w kurtce zatruwa powierze na poczcie? Bo dupsko mu zmarznie na dworze??
  • Odpowiedz
  • 1
"nie, mozesz po miescie poruszac sie ze zwierzetami domowymi, reszta jak smok musi byc w kontenerze. Nie widze nic dziwnego w wejsciu z psem na poczte czy do knajpy czy apteki o ile nie ma zakazu, ale widac ze niektorych ludzi juz zupelnie poj€&@€ i ze wszystkim maja problem."

@Aiween: apteka jest prywatna i to wlasciciel moze sobie wybrac czy piesel wchodzi czy nie, o ile sandepid tego nie ograniczyl
  • Odpowiedz
Serio - uważasz, że cierpisz bardziej niż mokre zwierze na mrozie? Zastanów się nad tym co napisałaś...


@xSQr: a co, ta kobieta nie może wyjść z psem na spacer nie idąc jednocześnie na pocztę?
  • Odpowiedz