Wpis z mikrobloga

@ama-japan: @1Jurko: Na zdjęciu znajdują się modele 22b, których powstało 401 sztuk z czego do sprzedaży trafiło 400. Są to najbardziej pożądane modele, to taki złoty gral dla fanów subaru. Głównie przez to że był to najbardziej zaawansowany model subaru w tamtym czasie i przez kultowy bodykit wzięty rodem z wrc. Ich cena waha się miedzy 84k$ a 98k$
Pobierz r.....j - @ama-japan: @1Jurko: Na zdjęciu znajdują się modele 22b, których powstało 4...
źródło: comment_sHIbyZbBt6RLYVjHV0syD24GTV2hvZBi.jpg
@dwa_koty_kastrowane no raczej się nie da nic zrobić, bo masz licznik do 180, komputerowo ograniczone. Jeśli chcesz przerobić to auto nie przejdzie przeglądu. Oczywiście entuzjaści kupują albo starsze modele, które nie mają tych limitów albo wersje amerykańskie. Ja w moim Foresterze na specjalne zamówienie poprosiłem o tuning ale tylko zwiększono moc a zaznaczono wyraźnie, że prędkość maksymalna pozostaje 180..tak na prawdę licznik wychodzi nieco poza 180..
@ama-japan: wydaje mi się że mylisz wersję 22b z type-r który był normalnie sprzedawany i który na pierwszy rzut oka wygląda tak samo jak 22b. Bo jeśli jest tak jak mówisz to kupuje cały kontener tych imprez ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mam pytanie, na jakiej zasadzie w Japonii są wydawane rejestrację tymczasowe? Takie jakby przekreślone. Oglądałem dokument o kanjo i tam wszyscy mieli takie tłumacząc to jakaś