Wpis z mikrobloga

Mirki co można zrobić takiemu brudnemu ujowi co zamyka psa na balkonie 1,5mx2m na mrozie? Wokół niego gówna i zamarznięte szczyny. Zamknięty był od rana do ok. 12 teraz znów jest na balkonie od ok. godziny. Pieseł skamle, wyje, szczeka ( ͡° ʖ̯ ͡°). Już nie wspomną o smudze błota która się ciągnie od windy do drzwi ich mieszkania.
No chyba że jest to narmalne, ja nigdy psa nie miałem.
#psy #zwierzeta #patologiazewsi
Pobierz poverps - Mirki co można zrobić takiemu brudnemu ujowi co zamyka psa na balkonie 1,5m...
źródło: comment_iG2F1h9uc7n5pcNIBd5UMBtbFOgEjXb5.jpg
  • 79
@CptBrit: @poverps: @Vladimir_Kotkov: @brylant_brylant: @naivor: @Pienteitr: @webdruid: @Volt224: może najpierw biech pogada z sąsiadem? Mam malamuta i pierdilca dostaje, kiedy nie siedzi w mrozie na balkonie, serio. Sam byłem zdziwion, no, ale tak mają. A jeśli zasranie to jednorazowy przypadek, to czasem tak się zdarza, psy też miewają niestrawność. No chyba, że sąsiad zrobił sobie z balkonu wybieg i sracz dla psa.
@Fafnucek: tylko i wyłącznie o te gówna bo zgaduję, że balkon zastępuje również spacery, sam miałem w domu psy które w śniegu spały i wolały to od ciepłej izolowanej budy, więc tego że zimnolubny pies siedzi na mrozie - nie oceniam :)