Wpis z mikrobloga

Ale podobno Malbolge to najtrudniejszy język. Nie dla śmiertelników.


@Karkor: zważ, że został celowo zaprojektowany w ten sposób

Malbolge was specifically designed to be almost impossible to use, via a counter-intuitive 'crazy operation', base-three arithmetic, and self-altering code.
@paprok: Ja w swojej karierze spotkalem sie z b.duzym systemem w RPG/400 i kilkoma w Cobolu. Swoja droga wszystkie działają do dziś i są bardzo wydajne, chociaż utrzymanie i znalezienie nowych programistów to było nie lada wyzwanie.
@Karkor: W moim odczuciu takie języki to trochę tworzenie sztuki dla sztuki

W kazdym razie przy rpg400 mozna bylo poczuc sie troche jak w matrixie ( ͡ ͜ʖ ͡
Pobierz Crisu - @paprok: Ja w swojej karierze spotkalem sie z b.duzym systemem w RPG/400 i ki...
źródło: comment_vit9eIp49os1u28oEmNrmrJukX48jFTD.jpg
@paprok: RPG400 byl jezykiem na mainframe ibm'a : )
Swego czasu pracowalem dla duzego zagranicznego koncernu.
Na europe wschodnia byl jeden (tak jeden) programista ktory ogarnia rpg400, na tyle ze byl w stanie edytowac kod z 1998r i dodawac nowe formatki.
Zawsze mnie ciekawilo ile gosc zarabia, i co by sie stalo jakby odszedl.

A z innych ciekawostek łodzkie centrum krwiodawsta działa wlasnie na AS400 . Regularnie oddaje krew i wszędzie
A z innych ciekawostek łodzkie centrum krwiodawsta działa wlasnie na AS400 . Regularnie oddaje krew i wszędzie poznam ten zielony terminal :)


@Crisu: co ciekawe, samą jednostkę nie jest trudno zdobyć... koszmar zaczyna się jak potrzebujesz kabli, terminala, lub o zgrozo oprogramowania ( ͡º ͜ʖ͡º)