Wpis z mikrobloga

@Foliarz: chyba masz za wysokie mniemanie o własnym opanowaniu i chłodnym myśleniu- piszesz, że na miejscu jakiegoś przestraszonego chłystka "brałbyś sąd", a nie dałeś rady powstrzymać swoich emocji i jednak musiałeś napisać "żart" o rurce w silniku.

Swoją drogą, broniłem cię wtedy nawet, a potem zobaczyłem całokształt twojej wykopowej twórczości i jednak przestałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Foliarz Dzieciakowi należy się kara. Nie lubię takiego podejścia jak Twoje - w Internecie można wyzywać, ośmieszać etc. a jeśli sprawa wyjdzie na jaw, to trzeba kombinować. Jak Max jest kozak i szydzi w Internecie, to niech ma jaja i weźmie na klatę odpowiedzialność. Ty byś od niej uciekał jak widać.
A ciekawy jestem, czy mając 16-17 lat też byłeś taki cwany. Jakby mi ktoś groził sądem w tym wieku, to bym
@Pan_niepoprawny

znalazł typka, który (z relacji jaglacza) działal z fejka co nie jest takie łatwe chyba

pozwał go na hajs który dla jego rodziny jest kosmiczną sumą

na koncu nagrał jeszcze film gdzie kompromituje tzwela i mówi mu zeby w dupe se te pieniądze wsadził i niech emerytom gacie zmienia xD

No #!$%@?, jak szanuje xD