Wpis z mikrobloga

@Harmonijka: Moja sprawa jest trochę inna, mam coś tam do zapłacenia ale na rzecz służb za to, że zawracałem im dupę zagrożeniem, którego nie ma. Więc nie będę porównywał. Ale z tego co wiem nie ma możliwości, żeby o jakieś memy, nawet takie absurdalne jak te o tym, że Jaglak to pedofil, który uprawia seks ze swoją córką, typ z technikum dostał takie odszkodowanie do zapłacenia, że jego rodzice by się
@zackson: No właśnie o tym pisze. Też bym wybrał sąd niż #!$%@? w hospicjum i żenujący filmik. Jedyne wytłumaczenie tej sytuacji to wiek tego typa i że rodzice mu "kazali" iść tą drogą.

Chociaż nadal będąc w jego wieku i wpadając na czymś takim, dalej brałbym sąd. Ale każdy ma własny rachunek zysków i strat. Zawiasy mu miną, popilnuje się, zajmie się czymś innym niż trollowaniem w sieci a przynajmniej nie
@zackson: Nie wiem ile ma lat, ale skoro jest w technikum, to szansa na to, że będzie traktowany jako pełnoletni (czyli powyżej 17 lat z tego co pamiętam) jest wyższa niż niższa. Do szkoły średniej idzie się chyba w wieku 16 lat, skoro to technikum to 4 lata, więc ma <16;19> lat
@Pan_niepoprawny: za dużo. Sroga przesada ten wyrok i filmik imho. Nic to nie zmienia, nic nie poprawi jeśli chodzi o szkalowanie rodziny jaglaka, a wręcz przewidywałbym, że szkalowanie się pogorszy, a gimbus będzie podmieniać baseny z sikami w hospicjum w imię niczego.
No, ale niczego jak na razie nie można być pewnym.
Gdyby tak zamiast tego gimbusa ukarać lancka i pozostałych zjebów manipulujących tą masą.