Wpis z mikrobloga

@masskillah: też typa nie lubię, a za to, że płakał w tvn style bo ma brzydką klatkę to już w ogóle, beka, ale gimbusowi się należało. I jeszcze zachował się jak człowiek, jeśli rzeczywiście nie chciał odszkodowania, bo miał do tego prawo i mu się należy.

Maks to pewnie jeszcze #!$%@? solidny od ojca dostał, chciał atencji to teraz ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_niepoprawny: #!$%@? mówiąc zupełnie szczerze to nawet mi żal młodego. Ta praca w hospicjum czy warsztacie to tak naprawdę żadna kara w porównaniu z tym, co go teraz czeka ze strony dotychczasowych współśmieszków. Począwszy od kolegów w techbazie po te wszystkie #!$%@? grupki na fejsbuku, do których zapewne kierował treści na swojej stronie. Te wszystkie uczuciopedie, #!$%@?, jakieś hajsowniki gimpera, przecież wszyscy na gościa wsiądą. Do tego na kara już jest
  • Odpowiedz
@introligat0r: trzeba się liczyć z konsekwencjami swoich działań. Nie szkoda mi go wcale, wygląda na cwaniaka, to niech teraz cwaniakuje

Ale dla mnie to fejmu dostanie i tyle, i loszki będzie wyrywał jaki to on wrażliwy nie jest bo jest wolontariuszem w hospicjum, i pracowity bo ojcu w pracy pomaga po lekcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz