Wpis z mikrobloga

@Foliarz: Po pierwsze - prawdopodobnie gówno miałbyś do gadania, rodzice by wzięli sprawę w swoje ręce i tyle miałbyś do decydowania. To jeszcze jest dzieciak.

Po drugie - bycie karanym może później dużo napsuć w życiu.
  • Odpowiedz
Po pierwsze - prawdopodobnie gówno miałbyś do gadania, rodzice by wzięli sprawę w swoje ręce i tyle miałbyś do decydowania. To jeszcze jest dzieciak.


W jego wieku miałem na tyle rozwinięte techniki manipulacji, że miałbym tyle do gadania, że w żadnym durnym filmiku nie wezmę udziału ani nigdzie nie będą pracował, jak chcą to niech mnie wyrzucą z domu. Nie wyrzuciliby. Naprawdę uważasz, że ktoś jest w stanie tego dzieciaka zmusić do
  • Odpowiedz
W jego wieku miałem na tyle rozwinięte techniki manipulacji, że miałbym tyle do gadania, że w żadnym durnym filmiku nie wezmę udziału


@Foliarz: Ale nie mierz wszystkich swoją miarą. To że masz coś z deklem (tak bez obrazy, serio) i na tobie coś takiego by nie zrobiło wrażenie to jestem w stanie uwierzyć patrząc na twoje wcześniejsze poczynania, ale 99% dzieciaków by się zesrało w gacie.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: W sumie możliwe, że mierzę swoją miarą, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć, że losowy gimbus się godzi na taką kompromitację jak na tym filmiku bo mu ojciec pasem pogrozi i kara na kompa na miesiąc.
Po prostu kombinowałbym jak się da, by tego uniknąć.

Jak miałem 16 lat to mi policja komputer wzięła na pół roku i nie płakałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KingOne: co tu się #!$%@?, taki link wisi od dwóch godzin a na zgłoszenie moderacja nie reaguje.

@Foliarz: zesrałbyś się xD Jaglak by cie dojechał w sądzie za szkalowanie jego dobrego imienia, jakby twój stary miał zapłacić kilka tysięcy odszkodowania to prędzej dostałbyś #!$%@? i poszedłbyś płakać w poduszkę, a nie cwaniakował xD taki sam jak maks, kozak w necie #!$%@? w świecie
  • Odpowiedz
@MlodyBog: Z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa mogę ci napisać, że w żadnym filmiku ani do żadnej pracy bym nie poszedł. Zesrałbym się - możliwe. Ale przeanalizuj sobie konkretnie całą sytuację, postaw się jako rozumna istota w miejsce tego gimbusa i pomyśl jak można z tego wybrnąć. Nie musisz mi wierzyć, ale nie każdy w wieku 17 lat był zesranym gimbusem, który zrobi wszystko byle uniknąć procesu w sądzie.

I to
  • Odpowiedz
@Foliarz: jasne, będę szukał jakichś procesów żeby udowodnić coś karaczanersowi, no ale masz, dokładnie tak jak mówił Jaglak, nawiązka na cel społeczny.

1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
  • Odpowiedz
@MlodyBog: To jest proces cywilny a Jaglak mówi o karnym. To raz. Dwa, czemu od razu rodzice mieli by płacić? Jak ma 17 lat to sam za siebie odpowiada. Dostałby adekwatną karę, czyli prawie nic. Odpracowałby społecznie. Elo.
  • Odpowiedz