Aktywne Wpisy

lubie-sernik +16
Zaczyna do mnie docierać co ja odwalam. Za tydzień będę na drugim końcu świata bez biletu powrotnego.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.

Hissis +3
źródło: HJCnP4jXUAA_Yd-
Pobierz




źródło: comment_VocoZzXD9TArOxhaMEr7uuKTU17rRC0Q.jpg
Pobierz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale zdajecie sobie sprawę że to długi czas wyświetlania,
i w rzeczywistości taki widok jest praktycznie niemożliwy?
Komentarz usunięty przez autora
Wyjście z piwnicy nie wystarczy, wątpię żeby gdziekolwiek w Polsce mógł być taki widok - zbyt duże zaśmiecenie światłem...
źródło: comment_lZVES6r4o5AJTPAhSQDCeYQCW2Gkgk0U.jpg
Pobierz