Wpis z mikrobloga

Super #!$%@? prezent na świta... W #pracbaza #gadzibastion właśnie frezarka zahaczyła mi o palce rozerwała grubą rękawicę i rozerwała palec wskazujący prawej ręki. Opuszek mocno pocięty, poszarpany właściwie, krwawi jak #!$%@?. Trudno zatamować krwawienie. Czekam na mamę i lecę na pogotowie... Życzcie powodzenia bo mam jeszcze 7 terrariów do wysyłki przed świętami ()

Dajcie plusiki, ze dwa ;<


#terrarystyka #logikarozowychpaskow #jakierdolejakboli
  • 93
@Khaleesi: a mozesz dokładniej opisac, jak doszlo do wypadku? Skoro tam wszystko zabezpieczone i nic nigdzie nie wciaga? Bo w tej sytuacji - co to się podziało?

Mam nadzieję, że bol zelzeje szybko. Jak będzie dalej tak napierniczac, to powtarzaj sobie, ze ejszcze dzien-dwa i przejdzie. Weeendy tez mijaja szybko, urlopy, ani sie czlowiek nie obejrzy. Wiec i bol minie :) Mnie to zawsze pomaga.
@agaja wystaje frez ze stolu, ja na stole klade listwe i napierajac na pcham na frez i przez cala dlugosc listwy robi sie wyfrezowane. Mam rwke na koncu listwy i pcham. I tak wlasnie mnie ponioslo i nie zanralam reki i pchnelam reke na frez. Rwkawiczka ma gumowane palce i wew stronę reki, najpierw frez zjadl gumowa czesc z palca a po tym leciutko poleciało po palcu. Ale wystarczajaco, by zrobic ze
@agaja: rana raczej nie zagoi sie ładnie, biorąc pod uwagę poszarpane krawędzie i ilość mięcha wychodzącego ze środka :D Ale bólu bym się chętnie pozbyła, bo już mnie trzęsie aż ;<
@Khaleesi: to ook ;> inaczej - mam nadzieje, ze nie zagoi sie bardzo brzydko ( )

A co do bolu..jak pisalam wczesniej.. ja zwykle w takich chwilach wyobrazam sobie, ze to tylko chwilowe. Osttanio miałam wyrywaną osemkę, przez jakies 3 dni bolalo niemilosiernie, nie moglam sliny przelykac tez. Wiem,ze nieco inny pewno to bol, ale takie myslenie, ze jeszcze dzien-dwa i po sprawie jakos pomogło :)
@agaja: śmieszne jest, jak bardzo nie wyobrażałam sobie, że potrzebuję tej ręki ;D Nie umiem związać włosów, umyć twarzy, nie wspominam nawet już o rozebraniu się i zapięciu/rozpięciu stanika O.O
@Khaleesi: no niestety tak jest.
Mnie kiedys nadgarstek strzelil, nie bylam w stanie praktycznie nic robic. A trzy miesiace potem musialam nosic prawie bez przerwy specjalna szynę...
Ale bedziesz potem prawie leworęczna, zawsze cos ;)
@Khaleesi: Z NLPZów załatw receptę sobie na dexac. Deksketoprofen, czyli bezpieczniejsza wersja ketonalu. Jak bardzo będzie rwać to tramadol, są tabletki retarded, które dłużej działają. Ale po tramadolu nie możesz ani prowadzić ani operować frezarki, bo kolejny post napiszesz kikutem, a będzie miał tag autorski #khaleesizbieranaproteze :P