Wpis z mikrobloga

Super #!$%@? prezent na świta... W #pracbaza #gadzibastion właśnie frezarka zahaczyła mi o palce rozerwała grubą rękawicę i rozerwała palec wskazujący prawej ręki. Opuszek mocno pocięty, poszarpany właściwie, krwawi jak #!$%@?. Trudno zatamować krwawienie. Czekam na mamę i lecę na pogotowie... Życzcie powodzenia bo mam jeszcze 7 terrariów do wysyłki przed świętami ()

Dajcie plusiki, ze dwa ;<


#terrarystyka #logikarozowychpaskow #jakierdolejakboli
  • 93
  • Odpowiedz
@Khaleesi: poratowałbym siłą roboczą, ale za daleko macie ten swój przybytek.
Stolarz ze wszystkimi palcami to nie stolarz ( )

Na górze dobrze piszą. Nie używaj rękawiczek. Normy BHP wypracowane w przemyśle dobrze się sprawdzają w małych warsztatach. To, że dzisiaj rękawiczka nie spowodowała szkód, nie znaczy że następnym razem będzie tak samo.

Swoją drogą - co w listwach do prowadnic frezujesz?
  • Odpowiedz
  • 2
@Madotsuki czekalam 20 minut na mame, bolalo jak nie wiem co, umylam podloge i czekalam, to zajelam sobie czas gunwo wpisem, faktycznie, tragedia :P

@apee formatka z plyty laminowanej 18mm, dlugosc ok metra szerokosc 5 cm. Na tym mam zamontowac prowadnice plastikowa. Zwby bylo ladnie, to frezuje ja na wysokosc prowadnicy i pozniej ladnie wyglada taka schowana :)

@matys210 sciagam, ale zalozylam, jak wychodziłam z pracy
  • Odpowiedz
@Khaleesi: jak dostaniesz mocne, to nie wolno ci będzie prowadzić pojazdów, ani tym bardziej obsługiwać maszyn, chyba że chcesz sobie kolejnego palca upyerdolić. Najlepiej zadzwoń, że miałaś wypadek, i nie obiecujesz że zrobisz, albo poproś kogoś o pomoc. Hajsy hajsami, ale ja bym wolał mieć jednak komplet sprawnych kończyn

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz