Wpis z mikrobloga

Super #!$%@? prezent na świta... W #pracbaza #gadzibastion właśnie frezarka zahaczyła mi o palce rozerwała grubą rękawicę i rozerwała palec wskazujący prawej ręki. Opuszek mocno pocięty, poszarpany właściwie, krwawi jak #!$%@?. Trudno zatamować krwawienie. Czekam na mamę i lecę na pogotowie... Życzcie powodzenia bo mam jeszcze 7 terrariów do wysyłki przed świętami ()

Dajcie plusiki, ze dwa ;<


#terrarystyka #logikarozowychpaskow #jakierdolejakboli
  • 93
postaram się na apapie wytrzymać)) jak bedzie bardzo bolało, to wtedy mocne tabsy i siedzę wv domu :)


@Khaleesi: Nie ogarniam tego. Nie rozumiem dlaczego ludzie na siłę unikają w takich sytuacjach silniejszych leków przeciwbólowych, pomimo, że najczęsciej nie ma żadnych przesłanek, że te silniejsze są jakieś bardziej szkodliwe czy coś.
@Trzyzet właśnie nie w tym wypadku, booo, frezarka jest zamontowana pod stolem, wystaje tylko frez, ktory jest zanudowany z kazdej strony, wiec nie ma gdzie wciagnac rekawiczki. Gdybym jej nie miala,.to rozwaliloby mi calego palca, nie tylko kawalek. Ale tak, generalnie masz racje, ze przy krecacych sie rzeczach nie powinnam miec rękawic i innych dlugich, wiszacych materialow :)