Wpis z mikrobloga

Super #!$%@? prezent na świta... W #pracbaza #gadzibastion właśnie frezarka zahaczyła mi o palce rozerwała grubą rękawicę i rozerwała palec wskazujący prawej ręki. Opuszek mocno pocięty, poszarpany właściwie, krwawi jak #!$%@?. Trudno zatamować krwawienie. Czekam na mamę i lecę na pogotowie... Życzcie powodzenia bo mam jeszcze 7 terrariów do wysyłki przed świętami ()

Dajcie plusiki, ze dwa ;<


#terrarystyka #logikarozowychpaskow #jakierdolejakboli
  • 93
  • Odpowiedz
@Khaleesi: No nie wiem jak to wyglada, ale u mnie w firmie jest #!$%@? za podejscie do pracujacej maszyny, zreszta nie da sie bo fotokomorki odcinaja zasilanie. Bolesna nauczka na przyszlosc. Palca zaceruja i sie zagoi, ale szkoda w ten sposob sie uczyc na bledach.
  • Odpowiedz
Rana wciul poszarpana, boli jak skurczysyn, a jutro musze do pracy dokonczyc frezowanie...

Znacie jakies dobre leki przeciwbolowe?


@Khaleesi: z własnego doświadczenia to bym znalazł kogoś kto mi by pomógł a nie samemu się z tym szarpać. Po pierwsze z rozwalonym palcem będzie łatwiej o kolejną kontuzję. Po drugie boleć to dopiero zacznie jak nadwyrężysz ten palec, szwy puszczą i zacznie się rozłazić. Też tak kiedyś próbowałem robić na chama
  • Odpowiedz
na razie boli tak bardzo, ze chce go odgryzc, wiec nie wiem :-D


@Khaleesi: dlatego nie kombinuj, nie przeciążaj go bo tak jak wspomniałem wyżej - jak rozbabrasz palucha od nowa to będzie jeszcze gorzej. Swoje palce po takiej zabawie musiałem trzymać tak żeby wskazywały sufit, żeby jak najmniej krwi w nich krążyło bo tak bolało xd
  • Odpowiedz