Wpis z mikrobloga

Dej plusa, jeśli masz w domu tego w #!$%@? ciężkiego, żeliwnego #!$%@?, który nigdy się nie poddaje. Nie wiem, ile to może mieć lat, ale jest w domu od zawsze, odkąd tylko pamiętam. I ponoć to nadal jeszcze produkują. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zdjęcie nie jest mojego autorstwa.

#gownowpis #polskiedomy #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda #gotowanie
Pobierz w.....o - Dej plusa, jeśli masz w domu tego w #!$%@? ciężkiego, żeliwnego #!$%@?, któ...
źródło: comment_lAuK49tW20HOtWsJAGoqR8v9Li1c1l7L.jpg
  • 82
@wiedro: Ha, ostatnio nawet chciałem kupić.
I trafiłem na forum miłośników wędliniastwa, którzy dyskutują o maszynkach do mięsa, o przetwornicach trójfazowych napędzających silniki podłączone do maszynek, o naturalnych jelitach do robienia kiełbas.
I mają swoje regularne zloty na których k*wa konsumują kiełbasy i chleją wódkę.

A ja myślałem że noże to dziwne hobby.

A alfy produkują w Blachowni pod częstochową.
@Dibhala: I #!$%@?ę, że nie mogę tej #!$%@? słoniny ukręcić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A, co do przykręcania - ja od momentu, gdy #!$%@?łem kawałek blatu na szerokość podstawki Alfy, przykręcam ją tylko do stołka, jego najmniej szkoda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@wiedro: aaa bo do słoninki to trzeba we dwóch podchodzić
Jeden trzyma machinę ze stołem, drugi kręci oburącz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Samemu jeszcze nie poradziłem takiej ekstremy.
Chyba że w drobniutkich kawałkach, ale to żadne wyzwanie a czasu tyle ni mo.

btw. do taboretu również kiedyś przykręcałem, ale za nisko i
@Dibhala: Ja się już przyzwyczaiłem do tego kręcenia na taborecie, a stół w domu mam dość niski, bo mniej więcej do kolan, to i tak by mnie to nie urządzało, i tak. A z taboretem to sobie mogę się ustawić w dowolnym miejscu, a ze stołem, to już tak nidyrydy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡