Wpis z mikrobloga

Dej plusa, jeśli masz w domu tego w #!$%@? ciężkiego, żeliwnego #!$%@?, który nigdy się nie poddaje. Nie wiem, ile to może mieć lat, ale jest w domu od zawsze, odkąd tylko pamiętam. I ponoć to nadal jeszcze produkują. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zdjęcie nie jest mojego autorstwa.

#gownowpis #polskiedomy #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda #gotowanie
Pobierz w.....o - Dej plusa, jeśli masz w domu tego w #!$%@? ciężkiego, żeliwnego #!$%@?, któ...
źródło: comment_lAuK49tW20HOtWsJAGoqR8v9Li1c1l7L.jpg
  • 82
@wiedro: pamiętam, że miałem takie żeliwne imadło takiego skur*ysna, że nie ma siły nie rozwalisz, a i tak ułamałem tą rączkę do kręcenia, od tej pory zawsze ze mnie rodzina ciśnie beke, że wszystko niszczę :P
@graf_zero: @wiedro: szukałem takiej długo (na allegro same rdzewiejące podróby) i w końcu na wędliniarskim forum znalazłem namiary na producenta tego cuda w Blachowni. Rok temu, po wymianie kilku maili nabyłem Alfę 8 za lekko ponad 100zł, prawdziwą, ciężką, nie do zajechania ( ͡º ͜ʖ͡º) Kilka kilo mięcha przemieliłem, ale później różowy dostał elektrycznego zelmera i Alfa poszła w odstawkę ( ͡° ʖ̯
@kaab10: Jak zniszczyłeś PRL-owskie imadło, to musisz być silny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@orzell: Nikt nie broni przecież kupować mielonego mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@midnight: Jak? Ślimak jej przejechał po palcach, gdy wkładała mięso do mielenia? Ja zawsze używam łyżki do popychania, bo nic się