Wpis z mikrobloga

Dej plusa, jeśli masz w domu tego w #!$%@? ciężkiego, żeliwnego #!$%@?, który nigdy się nie poddaje. Nie wiem, ile to może mieć lat, ale jest w domu od zawsze, odkąd tylko pamiętam. I ponoć to nadal jeszcze produkują. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zdjęcie nie jest mojego autorstwa.

#gownowpis #polskiedomy #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda #gotowanie
Pobierz w.....o - Dej plusa, jeśli masz w domu tego w #!$%@? ciężkiego, żeliwnego #!$%@?, któ...
źródło: comment_lAuK49tW20HOtWsJAGoqR8v9Li1c1l7L.jpg
  • 82
@Dibhala: Nie wielkość, a technika ma znaczenie #pdk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wiem, wiem, nie pcham jak #!$%@? i nie zapycham całej tej "kieszeni" do wkładania, tylko zazwyczaj daję albo po 1 kawałku jakiegoś mięsa, albo właśnie po 1 pasku, ale, jak jest za mokre coś, to przestaje mielić i wyrzyguje (
@cfaniaczeQ: Nie wiem, ale skoro sprzedają po 150zł, to widać, kupują ludzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@vertoo: Mogłeś pokręcić wałem, a to samo w sobie dla gówniaka jest fajne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
A ja myślałem że noże to dziwne hobby.


@graf_zero:
<@szuwar> ja zdalem sobie sprawe ostatnio ze spolecznosci sie tworza wokolo wszystkiego
<@szuwar> tez chcialem cos malo istotnego kupic szlik czy inne majtki
<@szuwar> wszedlem na net zeby zobaczyc cene mniej wiecej
<@szuwar> i sie okazalo ze jest cala spolecznosc zbudowana naokolo tego
<@szuwar> i maja fora
<@szuwar> gdzie sie wyzywaja
<@szuwar> to samo dotyczy lampki nocne
@wiedro: Miałem kiedyś, nie wiem gdzie się teraz znajduje bo częściej używa się elektrycznej. Ale ta na zdjęciu swoją konstrukcją sprawiała wrażenie, że nadaje się do mielenia nie tylko mięsa, ale również granitu i bazaltu.
@puldo: Ona generalnie działa tak, że niezależnie co włożysz, to zmielisz, tylko musisz mieć odpowiednią siłę, by zrobić pełne koło wałkiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wpupix: #!$%@?, a nie fleischmaschine. Polska Alfa 10 ( ͡ ͜ʖ ͡)
@fubbson: Zostanę przy hehe ręcznym ( ͡°