Wpis z mikrobloga

  • 755
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 424
@brylant_brylant: toż napisałem, że Antyperspirant przegiął z tym humorem. Nie napisałem że to było w 100% zajebiste, bo rozumiem, że ktoś mógł tego nie załapać tak jak OP.

Natomiast OP popisał się żenadą w postaci publikowania listu i ogólnym butthurtem bo nie dostał #!$%@? wie czego w paczce. Mało tego listu chyba też nie przeczytał, skoro list wyjaśnia dlaczego to co się znalazło w paczce się tam znalazło.

Wychodzi na to,
@Antyperspirant: super biedaku, na paczke wydałeś jakieś 15 zł bo cie nie stać, czy masz na tę akcję #!$%@?? Jak nie masz tych #!$%@? 50 zł żeby skompletować coś fajnego, bo rodzina przymiera głodem i walczysz o jedzenie z gołębiami, do tego brak ci wyobraźni to proponuję nie brać udziału w takiej akcji.

Niezależnie jak to ubarwisz, to co wysłałeś OPowi się nie przyda i jest zwyczajnie słabe, zrobione na odwal
@qmox: dzieciak z Ciebie. Może to nie jest paczka jak inne zarąbane gównożelkami i innymi rzeczami, ale widać że jest od serca. List z wyjaśnieniem i mądra rada na koniec. Widać, że liczyłeś na bajerę i się zawiodłeś. Twoje prawo. Ale wrzucanie zdjęcia z komentarzem i prywatnego listu jest dziecinne. Takie: "ohoho dostałem pietruszkę wykopoczta to gówno żal.pl".
Kiedyś, dawno temu, jak Białek był jeszcze młody, użytkownicy wykopu wysyłali by tylko
@qmox: gówno prawda. Co Ci nie pasuje w liście? Że z kompa? Też bym Ci wysłał taki. Jak ktoś długo nie pisze nic odręcznie to później jest problem. Niestety to zmora XXI wieku. W ciągu ostatnich 5 lat widziałem tak lekko licząc z 200 osób w różnym wieku, które miały problem z napisaniem zdania w formularzu. Sam aktualnie pisze odręcznie jedynie listę zakupów przed świętami.
@Jestem_Tutaj: Bez przesady z tym listem. Co do zasady nie publikuje się korespondencji bez czyjejś zgody, ale bez przesady z tym ostracyzmem. Ten list nie był jakiś osobisty i w zasadzie publikacja jest nieszkodliwa. Codziennie na mirko leci piećset smsów z jakiś tinderów czy badoo w których publikacja ma na celu wyśmianie osoby i jakoś nie ma tak wielkiego oburzenia jak tutaj teraz.

Ale fakt faktem. To też nie mój humor