Wpis z mikrobloga

  • 757
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@qmox: to ja skomentuję co Ty pewnie chciałeś dostać od @Antyperspirant pisząc taki, a nie inny opis do Wykopoczty. Bo brzmisz strasznie roszczeniowo:

Napisałeś, że lubisz steki,


No to niech mi lamus wyśle opakowanie steków Kobe,

Kwaśne żelki?


Minimum 1kg Haribo albo jakiegoś indywidualnego wielkiego żelka

Cydr


Cokolwiek poniżej Cydru Ignaców to będzie żenada

Rozglądasz się za samochodem


Wypadałoby skołowac jakiś katalog samochodowy, albo grubo oprawiony atlas samochodowy. W najgorszym wypadku
@MagnaPomerania: przez ten list źle odbierasz mój opis, bo wychodzi na to, że rzeczywiście napisałem: Chcę to, to i to, jednak tak nie było. Napisałem, co lubię, trochę czym się interesuję, pochwaliłem się zdanym prawkiem, do tego jest ten opis. Nie zaznaczyłem nigdzie, że mam jakieś roszczenia. I znów zaznaczam, w tej akcji chodzi głównie o list, ja też na niego liczyłem, jednak się przeliczyłem :P.
@qmox: Jak dla mnie list jest przekozacki i sam pomysł też świetny, ale fajnie by było jakby to była połowa prezentu. Połowa taka prześmiewcza, a pod nią w jakimś drugim dnie pudła jakaś porządna herbata, pierniczki i co tam sobie chciałeś. Bo nie ma co ukrywać, #wykopoczta już dawno nie jest tylko listem, ludzie liczą że dostaną coś super najlepiej drogiego aby im sie opłacało bo naoglądają się paczek innych. A
@Jestem_Tutaj: pierwotnie oczywiście, ale czy teraz nadal najważniejszy jest list? Przeglądając tag jednak ma się wrażenie ze ludzie bardziej liczą na gifty. No coż nasz autor ma jeszcze naście lat więc powiedzmy że ma prawo jeszcze troche potupać nóżką z niezadowolenia :)