Wpis z mikrobloga

  • 763
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...

źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg

Pobierz
  • 428
@qmox: Wydaję mi się, że paczka miała być w zamyśle maksymalnie budżetowa i jednocześnie spersonalizowana, żeby nie być posądzonym o biedny prezent.

Idea wykoppaczki jest inna. Nie ma być żartem tylko miłym upominkiem przywracającym wiarę w ludzi. Ta paczka jest parodią miłego upominku i żartem z rodzaju wyśmiania i poniżenia adresata "bo to twoja wina bo o to prosiłeś".współczuję Ci szczerze mirku.

Dziwię się obrony tej nędznej paczki i takiego cebulowego
Moim zdaniem trochę słaby ten list, na temat zawartości nawet szkoda strzępić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°) , tak zinterpretował Twoj opis, moze chciał byc śmieszny ale troszkę nie trafil w Twoj himor. Moim zdaniem to jest wlasnie ten fun, nie wiesz co i od kogo dostaniesz. Z tego co widzę sporo osob zbyt duzo oczekuje od takiej wykopaczki. Jest wyraźnie napisane w regulaminie, ze najważniejszy jest list