Wpis z mikrobloga

  • 755
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 424
A ten prezent, mimo że moim zdaniem specyficzny (pomysł z pietruszką jest serio słaby) miał sprawić Ci przyjemność. Poza tym wrzucenie tu prywatnej korespondencji pokazuje jak jeszcze głupiutkim człowiekiem jesteś. Na szczęście dopiero będziesz pisał maturę więc jesteś bardzo młody co daje nadzieje że zmądrzejesz.


@kwadrat_prostokatny_rownoramienny: no tak, wiek jako legitny argument. Równie dobrze mógł dostać kostkę drożdży, mąkę i saszetkę cukru, żeby sobie upiec rogale #!$%@?.
@SunnO: prawda, zaczynam od zawartości, jednak potem przechodzę do najważniejszego, również tutaj, w komentarzach, ciągle staram się to zaznaczyć, żeby nie wyjść na roszczeniowca.
@terwer358: no właśnie moje tłumaczenia do niektórych nie trafiają :/. Wyraziłem swój żal z powodu listu i pietruszki, a przypisuje mi się chęć zdobycia jak najlepszych prezentów w paczce ( ͡° ʖ̯ ͡°)...
@vladimirq: że właściwie (poza ostatnim akapitem w sumie)
@qmox najlepiej będzie już odpuścić. W takich sytuacjach najlepiej zagryźć wargę i zignorować temat, bo jeszcze bardziej zepsujesz sobie wieczór ;)
@qmox @Antyperspirant no nie powiem, dostarczyliście contentu ( )
Jak człowiek zaczyna czytać to wzrasta nienawiść do więcej niż dezodorantu, zwłaszcza jak się ogarnie jego wpisy, jak tą pietruszkę pakował xD. Ale po upublicznieniu listu nie mam złudzeń kto jest kim w tej parze, także antyperspirant stosować a roszczeniowych pierwszoroczniaków kocić (òóˇ) pozdrawiam
Śmiecham z różowych pasków we wpisie, bo większość to one narzekają xD Księżniczki nie rozumieją idei zabawy xD tylko przeliczają hajs, różowe opuście thread pls, nie nadajecie się do tego księżniczki xDD Niech wam tatuś coś na święta kupi albo bolec jakiś xD iPhone'a 7 najlepiej bo 6s gardzicie pewnie xD

@Shivaa: @tatiasza03: @Schnurlostelefon: @bluberr: @wykopowiczka69 usuńcie konta

@Antyperspirant: szanuje. Mimo wszystko masz 900 plusów więc każdy
Wg mnie, gdyby do heheszków dodał dobre to i tamto to byłoby w porządku, a tak to niby śmiechy hihy ale te produkty same z siebie ni do #!$%@? ni do dupy się nadają. Trudno, op wrzuci pietruszke do zupy a sok weźmie do pracy, zawsze coś jakby nie patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qmox: Przeczytałem list w innym wpisie i uważam, że to zajebista paczka. Posłuchaj tego co @Antyperspirant napisał Ci w PS. i wróć do tego listu za 5 lat. Wtedy może zrozumiesz ten prezent. Mogłeś zrobić sobie kwaśne żelki, cydr, herbatę i przeczytać tę głupią książkę zagryzając pietruszką. Gwarantuję Ci przyjemniejszy wieczór niż czytanie całej tej afery i fali krytyki, która się na Ciebie zwaliła ze strony Mirków. Wyciągnij czasem kij z