Wpis z mikrobloga

  • 758
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@qmox: Przeczytałem list. Naprawdę moim zdaniem autor tego listu się postarał. Nigdy nie brałem udziału w całej tej akcji @Wykopoczta ale mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do zabawy za rok. Mam również nadzieję, że dostanę tak starannie skomponowaną paczkę jak Ty. (tu nie ma sarkazmu, serio bym się bardzo cieszył).
Radę z listu weź sobie bardzo do serca. Wyjmij kij z dupy. Zacznij szanować ludzi i to co od
@Antyperspirant: bardzo fajny i pozytywny pomysł, życzenia pisane od serca - widać to; żart moze faktycznie nie każdemu przypaść do gustu, zwłaszcza jak ktoś - nie oszukujmy sie - liczył na jakiegoś Kindle'a, ale widać ze troche $ wpakowałeś, pomysl tez był niezły, ale nasz 19-latek @qmox: liczył ze jak wyślę paczkę za stówkę to pewnie ktoś mu wyślę tego kundla czy inny cydr za 50 PLN/butla.

@qmox: to
@inny_89: Mirku, nie wrzucam do sieci prywatnych listów. Ten tutaj ciężko jest takim nazwać, w dodatku jego treść została już wcześniej przytoczona przez autora, stąd moje zdjęcie.
Nie brałeś udziału w poprzednich akcjach, ja zacząłem od poprzedniej edycji. Dostałem już naprawdę personalny list, którego nie da się porównać do tego tutaj niestety. I takiego też oczekiwałem w tej edycji. Nie udało się, trudno, ale nie będę kłamał nadawcy, że mi się
@Atariauke: nie oceniaj bez znajomości całej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie wiesz, co napisałem w opisie (a było w nim o tym, że czytam ebooki i przez to mam awersję do papieru), oceniasz wyłącznie na podstawie listu. Liczyłem głównie na list, w którym bym widział dobre podejście do tematu, nie jeden wielki żart.
Dobrze napisałeś, paczka miała być dodatkiem i tak chciałbym ją potraktować, jednak (jak
Ogurwa, jeden dostaje paczkę o wartości samochodu, drugi dostaje gówno, trzeciemu się nie podoba, że list za krótki a czwarty jęczy, że list za długi i nie na takim papierze, a innemu się opakowanie nie podoba...

wykopseriousbiznes.jpg

W przyszłym roku zacznijcie się #!$%@?ć bo ktoś użył nie takiej taśmy do zaklejania paczki xD
Pobierz Grzechu3121 - Ogurwa, jeden dostaje paczkę o wartości samochodu, drugi dostaje gówno,...
źródło: comment_Px4xj688NdAF4n9c581cqj9BRcq5mOap.jpg
No cóż, problemy z paczkami....
Liceum, klasowe mikołajki, ostatnie kiedykolwiek. Pierwszy raz się serio postarałem, kupiłem koleżance, którą wylosowałem, rękawiczki. Jej kolor, stare miała już podniszczone, eleganckie, rozmiar ok, nie były tanie itd. Nawet nie wiem czy chociaż raz założyła. Od tamtego czasu prezenty daję na zasadzie - kobieta kwiatek, facet alko i ewentualnie coś słodkiego. Sam natomiast nie lubię dostawać prezentów, jakichkolwiek.
@qmox: kurcze, bardzo nie lubie jak ktoś jest roszczeniowy, dlatego szkoda ze nie doceniłeś listu, który:
-jest spersonalizowany,
-jest naprawdę długi jak na dzisiejsze standardy komunikacji,
-wyglada schludnie, fajna składnia, jedno typo, a poza tym daje Ci cenne rady i jest od serca.
Rozumiem to ze chciałeś pożalić sie na Mirko bo paczka Cie nie zadowoliła, ale przedstawiłeś w bardzo niefajny sposob cała sytuacje; wyobraź sobie Cumplu ze @Antyperspirant: czuje