Wpis z mikrobloga

  • 764
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...

źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg

Pobierz
  • 428
@qmox: Ty tak na poważnie? Czytałeś list?

Na początku wyraźnie podkreśliłem, że mam zamiar zażartować z Twojego opisu. Napisałeś, że lubisz steki, więc zapodałem stek bzdur. Kwaśne żelki? Proszę, żelatyna i kwasek cytrynowy, zrób własne! Podobnie z cydrem - sok jabłkowy, drożdże i cukier. Działaj!

Rozglądasz się za samochodem i lubisz książki, ale masz awersję do papieru? Proszę, niepapierowa, bo kartonowa hehe książka kształcie samochodu.

Pietruszka? Lubisz cynamon i ogólnie korzenie,
  • 37
@Antyperspirant: czytałem, nawet 3 razy, żeby się upewnić, czy czegoś nie pominąłem (). Jednak po liście spodziewałem się czegoś więcej, czegoś od siebie (no chyba że do tego zaliczasz ostatni, krótki akapit ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
Napisałem, jestem zawiedziony paczką, bo nie widać w niej, żeby ktoś się postarał ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Hehe. Mam