Wpis z mikrobloga

  • 758
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@qmox ładnie masz nasrane. Może i sama zawartość paczki jest słaba to pomysł i list jest mega spoko i wymagający kreatywności, a Ty się #!$%@? właśnie do listu? Żałosne zachowanie, serio. Dlatego się w to nie bawię bo niektórzy mają ewidentnie kija w dupie
@kamieniarz:

sam OP wysłał dwie karty pamieci 32gb 16gb 2 x słodycze nie byle jakie 2 piwka michałki karty do gry całość opakował papierem ulubionego klubu sportowego a dostał kpinę i napisałbym to samo gdybym coś takiego dostał, żelatyna i kwasek cytrynowy i ''zrob sobie żelki'' serio? to jest żałosne a nie śmieszne, ludzie czego wy bronicie bo nie wiem, chyba nie liczycie ile sam musiał kupować (a to nie tylko
Ja miałbym mieszane uczucia dostając taką paczkę. Raczej bym nie był uszczęśliwiony, ale pewnie bym sobie wmawiał, że w sumie spoko paczka, bo nadawca pewnie sporo się nagłowił i że na pewno chciał mnie rozbawić, więc chciał dobrze (i zapewne tak było).
No ale jednak jakiś niesmak by był. Do mnie po prostu to poczucie humoru nie trafia, a ten list jeszcze to spotęgował, bo chyba z lekka mnie zażenował. Chyba lepiej
@qmox: Heheszki ok, ale mógłby ci wysłać jakąś rzecz z której byś się ucieszył. Niestety takie jest mirko, jakbys napisał post w innym tonie np. że bardzo ci się podoba, to wszyscy zauważyliby że jednak dostałeś gówno w paczce. Mógł się wysilić i oporócz tego wysłać ci chociaż jakąś czekoladę z cukierkami.
@qmox dostałeś zajebistą paczkę do której potrzeba dystansu i zrozumienia. No i inteligencji. Paczka ewidentnie dla fanów gier słownych. Nasuwa się trochę Monty Python. Ja bym się strasznie ucieszył z takiej paczuchy bo jest super spersonalizowana i błyskotliwa.
@blubi_su: co Ty w ogóle wygadujesz!? Gra słowna!? Kto w tych "produktach" miał się czegoś domyśleć? xDD Jak napisałabym, że lubię malować, to wysłałbyś mi kawałek drewna i ołówek, żebym sama zrobiła sobie z niego papier? xD
@Antyperspirant: Starałeś się zrobić fajną paczkę!? xDD nie rozśmieszaj mnie, nawet nie sprawdziłeś jakich drożdzy dodać żeby zrobić cydr! Ciasto sobie upiecz z piekarskich a nie cydr robić! xDDD
@qmox: normalnie wstyd ... mi byłoby gdybym opublikował taki wpis z takimi pretensjami ... życie kolego Cię jeszcze nauczy tego, żeby cieszyć się ze wszystkiego, nawet z najmniejszego upominku - skarpet i mandarynek pod choinkę czy wspomnianej żelatyny ... kipi od Ciebie takim materializmem, że aż przykro mi się czytało twoje wpisy, i w tym wszystkim szkoda mi tylko @Antyperspirant , że wylosował do paczki taką osobę ...
@Anck-Su-Namun iksde tak iksde. Uważam że paczka była bardzo kreatywna i błyskotliwa. Pełna humoru, co prawda dosyć wyrafinowanego ale zawsze humoru. Gry słowne "stek" i kalambury ze składnikami? Wyborne. Jednak wydaje mi się "iksde" że do tego musiałby trafić na równie inteligentnego odbiorcę. A jak widać gimbazy o polocie intelektualnym ameby tu nie brakuje "iksde".