Wpis z mikrobloga

  • 758
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@qmox: tutaj nie ma żadnego błędu. Jest tylko niedopasowanie paczki do odbiorcy pod kątem humoru. Powiedz mi, jak poprawisz te błędy? Wyślesz coś smieszkowego w stylu Antyperspiranta? Może trafisz na kogoś jak Ty, komu się to nie spodoba.

Wysyłasz rzeczy do obcego człowieka, trzeba troszkę szczęścia (albo hajsu ;)) ale nie jesteś materialistą - to już wiemy), żeby się wstrzelić w gust. Adresowanie pretensji do kogoś, bo akurat nie trafił (czyli
@Para_Dygmat: tu nie chodzi o niedopasowanie. We wpisie napisałem, że w poprzedniej edycji również dostałem niedopasowaną paczkę, jednak nie smutałem z tego powodu, bo całość przyćmiewał list.

Co do błędów, znów o poprzedniej edycji, wysłałem w niej krótki list, po czym otrzymałem taki, który był o wiele lepszy od mojego. W tej edycji napisałem już dłuższy, moim zdaniem lepszy. Poprawa była.
@durielek: "Skalkulowal sobie". Bo jak wiadomo, jedynym celem wykop paczki jest "wyjście na plus" albo przynajmniej, OD BIEDY, wyjście na zero. Z rodziną też się tak rozliczacie? Własnoręcznie zrobiony szalik to "cwaniactwo" i "kombinowanie, żeby wydać jak najmniej"? Paczka jest fajna i spersonalizowana. Trzeba mieć naprawdę smutne podejście do świata i ludzi, kiedy pierwsza myśl po jej zobaczeniu to "NIE NO NA PEWNO WYDAŁ MNIEJ NIŻ JA".
@qmox: jednak chodzi o niedopasowanie, bo mimo że paczka była niedopasowana to list już tak. W tej edycji jedno i drugie nie trafiło w Twój gust. Po prostu. Sprawa losowa. W mój by trafiło idealnie, więc bez sensu jest tworzyć takie wpisy.

TWOIM zdaniem on był lepszy. A zdaniem odbiorcy mogło być zupełnie na odwrót, bo np. less is more. I poprawa była tylko według CIEBIE. Nie ma listu, z którego