Wpis z mikrobloga

Wykop został przejęty przez dwie frakcje. Jedna to hejterzy a druga to spermiarze. Ci pierwsi są kalkami swoich własnych starych. Transformują się w Janusza Polaka tylko jeszcze tego nie zauważyli. Myślą, że ich internetowy hejt różni się czymkolwiek od obrzucania kupą na wszystkiego przez swojego starego. Ci drudzy z kolei realizują swoje fantazje seksualne poprzez ich publiczne uzewnętrznianie. Na nic więcej nie będzie ich nigdy stać. Pozostałe wykopki mogą tylko stać z boku i się przyglądać oraz drżeć o przyszłość bowiem to co się wyrabia na wypoku wyrabia się też na salonach w kraju bez elit.
#wykopthings
R2D2zSosnowca - Wykop został przejęty przez dwie frakcje. Jedna to hejterzy a druga t...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
to ta cipcia, co jej tata kupił stołek w sejmie?


@ShowBiz: chyba to ta, na którą głupi wyborcy bez własnej woli PO głosowali z uśmiechem na ustach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ShowBiz ty z tych transformujących się w Januszy jak mniemam ?
Masz jakieś argumenty poza tym że jej stary jest bogaty i kupił jej elitarną edukację?
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: W sumie jak zobaczyłem ten wpis po lewej i komentarze do niego to się nieźle uśmiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A trochę mi brakuje takich #!$%@? wpisów i komentarzy. Bo ostatnio to jakoś wszyscy wolą sobie wskakiwać do gardeł
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Oj nie byczq. Jest jeszcze na tym portalu trzeci gatunek. Rzadki ale wyborny. Śmieszek szlachetny.
Ma bekę z jednych jak i drugich i bacznie obserwuje jak jedni oraz drudzy dają się łapać na średniej jakości zarzutki i skaczą sobie do gardeł bo ktoś napisał komentarz.
enten - @R2D2zSosnowca: Oj nie byczq. Jest jeszcze na tym portalu trzeci gatunek. Rza...

źródło: krasnal-smieszek-36026-3_4

Pobierz
  • Odpowiedz