Wpis z mikrobloga

  • 758
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@qmox: No chyba nie jest. W pierwszym fragmencie mówisz - list sprawił, że się dwa razy uśmiechnąłem, ale potem zajrzałem do środka i już nie było fajnie. No to list spoko, ale zawartość paczki już nie, bo Ci popsuła humor.
@Para_Dygmat: skąd wywnioskowałeś, że list był spoko? Po tym, że się uśmiechnąłem? O.o Od początku mówię, że list mnie bardzo zawiódł, a zawartość paczki tylko umocniła to przekonanie.
Dziwi mnie, że ktokolwiek broni cumpla Antyperspirant. Ta paczka nie nosi oznak starania. Wygląda słabo i zalatuje gimbohumorem. Niektórym wykopkom chyba brakuje ogłady i taktu. Obcym ludziom nie robi się takich idiotycznych dowcipów właśnie dlatego, że druga strona wcale nie musi mieć tak retardowego poczucia humoru i mogą odebrać to jego chamską zagrywkę.
@lubielizacosy: No to teraz można dyskutować, czy większe postaranie jest w przypadku:
a) "chcę herbatę - masz herbatę"
b) "chcę herbatę - masz tutaj sadzonkę, zasadź, podlewaj, zerwij i pij"

@qmox: no nie wiem, jak ja coś czytam i się przy tym uśmiecham, to budzi to we mnie pozytywne emocje, więc jest ok. Napisz może, co byś chciał, żeby w takim liście się znalazło, bom ciekaw.
@Para_Dygmat: pisałem już w którymś komentarzu, jak wyglądał poprzedni list. Czytałem też listy innych osób, w których były jakieś miłe słowa (w moich oczach ten ostatni akapit listu, który można nazwać miłym, traci na wartości przy poprzedzających go heheszkach), coś od siebie. Sam starałem się, żeby mój list wyglądał podobnie, żeby czytający miał jakąś przyjemność z niego.
Beka z gościa, który zrobił sobie listę prezentów i strzelił focha, bo Mikołaj miał swój własny pomysł. Jak Ci babcia da pod choinkę kubek to ją opluj, bo Ty wydałeś 50 zł na kremy dla niej. Nad takimi rzeczami się przechodzi do porządku dziennego, a nie wylewa żale publicznie. Widać, że OP był z tych dzieci, które się rzucały z wrzaskiem na podłogę jak nie znajdywały pod choinką wymarzonych zestawów lego. Da
@qmox: Tylko widzisz, problem polega na tym, że ja z listu @Antyperspirant bym się ogromnie ucieszył i byłbym ogromnie wdzięczny za radę z ostatniego akapitu, która jest bezcenna (i mówię to właśnie z perspektywy czasu). Natomiast Twój list potraktowałbym jako bezwartościowy zlepek banałów, o którym zapomniałbym następnego dnia. I czy powininem w takim razie kręcić aferę, że się nie postarałeś?
@qmox: Owszem, chodziło ci tylko o prezenty. Kiedy opublikowałeś list i pojawiły się głosy, że przesadzasz i że list jest fajny to zacząłeś kręcić, że owszem, czytając list się uśmiechnąłeś, ale jak zajrzałeś do paczki to ci mina zrzędła. Teraz probujesz odwrócić kota ogonem, żeby nie wyjść na płytkiego materialistę, ale na to już trochę za późno ( )
@pianinka: niczego nie próbuję odwrócić. Przeczytaj uważnie wpis, jest w nim, że liczyłem bardzo na ten list, jest też przytoczona historia podobnej akcji, gdzie mimo niedostosowanych upominków, miałem radość z paczki, a to za sprawą listu właśnie. Nie dopisuj czegoś, czego nie powiedziałem.
@qmox: Czemu od razu gówno? Po prostu coś bezwartościowego ;)

ktoś się stara, przeznacza swój czas, chce żeby ci było miło, a ty mu mówisz, że wysłał gówno, nie list?


Haha, przecież to właśnie robisz.