Wpis z mikrobloga

  • 758
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@Anck-Su-Namun tak. Właśnie tak. Wiesz w odróżnieniu od obecnego #!$%@? roszczeniowego pokolenia leniwej gimbazy która chce dostać wszystko gotowe i podane na tacy a najlepiej żeby do tego jeszcze przypadkiem nie myśleć, to są jeszcze ludzie którzy potrafią zrobić coś nieszablonowo.
Out of the box. Niestety zwykle wiąże się z brakiem zrozumienia i pretensjami.
No ale świat zawsze był tak stworzony. Są ludzie prości, czytelnicy faktu, pudelka i Onetu i ludzie bardziej
@blubi_su: Przestań wciskać nam i sobie, że tu chodzi o roszczeniowe pokolenie i że Ci co nie bronią paczki i jej "humoru" to ludzie leniwi i nie mający poczucia humoru. Jakby chciał zrobić to z humorem, to kupiłby drożdze winiarskie do tego rurke do fermentacji i ten jabłkowy sok i już by to inaczej wyglądało, kolesiowi nie chciało się wysilić, wymyślił to w 10 sekund, zapakował co miał w domu i
@qmox: Nie chciałbym dostać takiej paczki. Nie wiem czemu jest tak broniona. Gimbohumor i fatalna zawartość. Rok temu dostałem własnoręcznie zrobiony kalendarz (nie z wykopaczki), to teraz zaczynam żałować, że 2016. się kończy i prezent dla mnie przestanie być aktualny. Ja tu nie widzę, żeby ten pan się postarał, ale to dobrze. W kolejnej edycji ludzi będą robić to staranniej i nie powinno być takich bubli w obawie przed ostracyzmem.
Super paczka, na pewno sprawila ci duzo radości, kartonowa bajka dla dzieci która jest bezużyteczna, potem jakies bezużyteczne przyprawy czyi #!$%@? wie co, #!$%@? herbata(bo lubisz dobrą herbate, haha no nie moge xD monthy python by tego lepiej nie wymyślił), pietruszka którą możesz sobie wsadzić w dupe oraz sok by przepic ten niesmieszny żart
Super personalizacja, dobrze ze nie lubisz czekolady bo byś gowno w kartonie dostal, to i to jest brązowe
@Antyperspirant przeczytałam całą historię i jest mi na prawdę smutno;/ widać że włożyłęs w tą paczkę i humor i coś od siebie, napisałeś list i złożyłeś chłopakowi życzenia a ten zrobił z Ciebie jakiegoś półgłówka. @qmox: serio? tak się po prostu nie robi, nawet jeśli paczka nie trafiła w twój gust to jest jeszcze coś takiego jak wdzięczność i dobre wychowanie. Podziękuj, wywal paczkę do śmieci jeśli tak bardzo ci nie