Wpis z mikrobloga

  • 757
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@qmox: @Antyperspirant:
Rozumiem was obu. Nie dziwię się, że odbiorcy może się nie podobać - paczka jest na maksa specyficzna. Jestem jednak też w stanie objąć umysłem zamysł nadawcy. Paczka odbiega mocno od innych, jakie widać na mirko, co potęguje rozczarowanie odbiorcy.

Przypomina mi to, jak dwa lata temu niosłem drżącymi ręcyma na pocztę karton ze #stokopert dla @Old_Postman. Wiedziałem, że tak naprawdę nie ma w niej szczególnych fajerwerków,
@lubielizacosy: A co z ta paczka jest nie tak? Xd Fajne rzeczy, które mozna wykorzystać. I żeby nie było, ze bronię opa, bo nie do końca się z nim zgadzam i pisałem już swoją opinie w jakimś innym wątku o tej gownoburzy, bo jeszcze jakiś inny mirek pytał. XD
@Middle-Earth: daj banknot 20zł, rozmienię ci go na połowę. dam dwie 5 złotówki.

Kumasz to czy masz za daleko do ...

Co @qmox ma zrobić z tą hehehe książeczką ? Przeczytać, w dupe se wsadzić ? To jest bezwartościowe gówno które jedynie sprawiło chorą frajdę wysyłającemu, absolutnie nie nadające się do niczego, nieprzydatne dla odbiorcy.
@lubielizacosy: Sens w tym, żeby wziąć to jako zabawę a nie spełnienie listu do Mikołaja. Paczka ma być do 30 zł. Nadawca wykazał się po prostu dość hardkorowym poczuciem humoru ale sądzę, że należy się z tego śmiać a nie żalić, szczególnie, że ta paczka jest spersonalizowana w 200%.
daj banknot 20zł, rozmienię ci go na połowę. dam dwie 5 złotówki.

Kumasz to czy masz za daleko do ...


@brylant_brylant: nie, nie kumam. Trzeba umiec cieszyc sie z drobnostek, a nie tylko z drogich wyjebistych, cudownych prezentow. Straszni z was materialisci, bez poczucia humoru. Pewnie jakby dostal jedna paczke zelkow kwasnych, to tez by narzekal. A moze kolesia nie stac na wiecej i wyslal, to co mial?