Wpis z mikrobloga

  • 758
TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko zakryte listem, jedna kartka A4, napisanym na komputerze, opisującym tylko to, co w paczce. Właściwie nic od siebie, taka bezuczuciowa ulotka, aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nie wiem, może inaczej rozumiemy ideę tej zabawy, może mamy inne poczucie humoru, muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony, co będę ukrywał.

W poprzedniej edycji, nawet mimo że zawartość nie była spasowana pode mnie (dostałem schedę po Mirku, który się nie wywiązał z akcji), cieszyłem się z paczki, mój nadawca przysłał mi bardzo fajny list, widać było, że się przyłożył do napisania go. Ja też się starałem, żeby wysyłane przeze mnie listy i upominki sprawiły radość odbiorcy, niestety w tej edycji dostałem coś, co mogę nazwać tylko żartem.
Gdyby chociaż list był rzeczywiście tym, czym miał być, nie pisałbym tego wpisu, upominki nie są tu najważniejszą częścią.

Dziękuję za uwagę, życzę wam lepszych paczek, niż moja (,).

#wykopoczta #gorzkiezale
Pobierz qmox - TL;DR: Wykopoczta od @Antyperspirant? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zazdroszczę wam...
źródło: comment_WeDz7bOij6ddHpzsOO1q2tZIFsVdYIOd.jpg
  • 425
@qmox:

bondz mno

lvl 16

mikolajki klasowe

japieole

badz wylosowanym przez wychowawczynie

#!$%@?.jpg

nadchodzi ten dzien

patrzysz na te klasowe sebki i karyny

wszyscy dostajo cos super

modlisz sie by nauczycielka nie dala ci czegos huowego

podchodzi ta podstrzala blond karyna

elo anon

elo #!$%@? co tam masz dla mnie

guwno XD

japiedole.avi

dej ten prezent

no bier

otwierasz paczke

jeszcze raz modlisz sie by to nie byl jej pozlacany penetrator
Pobierz 07zglosSie - @qmox: 
 bondz mno
 lvl 16
 mikolajki klasowe
 japieole
 badz wylosowany...
źródło: comment_iR0aR62TkLJ14ScqdcJcwL0fBaXxBlTy.jpg
@DanielTakiJelen: konstruktywnie.
@Atariauke: tyle dobrego, że nie oceniasz od razu, tylko wchodzisz w jakąś dyskusję ( ),.
Mamy chyba jednak inne kryteria spersonalizowania. Wiadomo, nie oczekuje się cudów, ale (już #!$%@?ąc od listu) pisząc o cydrze, nie oczekuję drożdży i starającej-się-być-śmieszną instrukcji, jak je wykorzystać. Poczułem się źle, ponieważ nie widzę w tej paczce starania się.
Nie przedstawiłem sytuacji w sposób obrażający nadawcę. Napisałem,
Już tak serio bez równania do Twojego poziomu. Jak dorośniesz zrozumiesz, że nie wszystko da się przeliczyć na kasę i czasami po prostu dajesz od siebie więcej.


@inny_89: no spoko tylko że więcej to można dać bliskiemu, kogoś kto się zna ceni szanuje a nie nieznajomemu, gość miał jak na tacy co ten gość lubi, żelki cydry herbatę, czy ebooki, no i wiesz co? dał mu heheszkowo składniki do zrobienia, nic
@qmox: Ale z ciebie żenadłem... gość zapisał się do zabawy, żeby dostać kilka fantów a spotkał się z konkretnym poczuciem humory i marudzi bo chciał kindle i pierniczki i co tam jeszcze zapisał. To nie jest list do świętego Mikołaja tylko zabawa. Po liście powinieneś docenić starania kolegi a nie krzyczeć, że jest biednie bo nie tak jak to sobie wymarzyłeś.
Sam nie wiem co o tym sadzic. List spoko, nie mozna sie spodziewac, ze kazdy tu bedzie Miloszem, raz sie trafi list od kogos kto machnie cztery strony, raz otrzyma sie dwa zdania - tu bylo moim zdaniem ok. Paczka slaba, nie sztuka jest sie przejsc po markecie i dorobic do tego ideologie, ale moze ktos faktycznie nie mial kasy i staral sie, zeby mimo wszystko jakos to wyszlo. Ostatecznie bym to