Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że @rineo jest hipokrytą i blokuje mi swobodę wypowiedzi w tym wpisie O nowelizacji prawa o zgromadzeniach nazywaną przez złośliwych Lex miesięcznice co jest choć złośliwym to trafnym ujęciem przyczyn nowelizacji tej ustawy. A nie jakieś kocopały o ograniczaniu demokracji w walkę o którą z "smoleńskimi kłamcami" zaangażował się Frasyniuk wzywając do odzyskania "przestrzeni publicznej" - polecam artykuł wzywający do pokazania prawdy "żałobnikom"
#pis #prawoozgromadzeniach #kod #4konserwy #neuropa #frasyniuk #miesiecznicesmolenskie #rineohipokryta
Cymes - Z racji tego, że @rineo jest hipokrytą i blokuje mi swobodę wypowiedzi w tym ...
  • 9
nie rozumiesz że ta nowelizacja to prosta droga do delegalizacji zgromadzeń i demonstracji nieprzychylnych rządowi?


@crontab: Zakłócanie miesięcznic czy pogrzebu "Inki" to działalność antyrządowa?

Kolejny który chce zabierać prawo do kontrmanifestacji. Prawo do mówienia że ktoś kłamie i bronienia własnego dobrego imienia jest elementarnym prawem swobody obywatelskiej.


Taka jest praktyka HGW w Warszawie. Sugerujesz, że to, że MN idzie swoją drogą i nie spotyka kontrmanifestacji to jest dowód na totalitaryzm w
Taka jest praktyka HGW w Warszawie.


@Cymes: To Narodowcy nie mieli swojego marszu? Ktoś im zakazał? Pierwsze słyszę ...

Sugerujesz, że to, że MN idzie swoją drogą i nie spotyka kontrmanifestacji to jest dowód na totalitaryzm w Warszawie?


Sugeruję, że aprobujesz za czymś co za jakiś czas uderzy także w ciebie.

y pogrzebu "Inki"


dlaczego tak kłamiesz? czy ktoś zakłócał pogrzeb inki oprócz krzyczących narodowców? Dyskwalifikuje cie to jako poważnego rozmówce.
To Narodowcy nie mieli swojego marszu? Ktoś im zakazał? Pierwsze słyszę ..


@Xianist: Sugeruję, że nie umiesz czytać. Pisałem o kontrmanifestacjach których nie było.

Sugeruję, że aprobujesz za czymś co za jakiś czas uderzy także w ciebie.


A to źle, że prawo działa niezależnie od poglądów? Poza tym pomijasz pewien bardzo ważny szczegół MN ODBYWA SIĘ CYKLICZNIE więc będzie miał pierwszeństwo wobec innych demonstracji i będzie traktowany na równi z uroczystościami
Sugeruję, że nie umiesz czytać. Pisałem o kontrmanifestacjach których nie było.


@Cymes: ja się odnosze do ustawy, a ty do case' z warszawy co w zestawieniu idealnie potwierdza, że mam rację.

Dziękuje.