Wpis z mikrobloga

@saycool: no w niektórych grach OCZYWIŚCIE. Poszukaj na youtube raportów z fpsami. Są mniejsze i większe dropy. Fakt, że większość jednak te 30fps trzyma, ale np. Bloodborne czasami tak chrupie na bossach, że poezja. Neverwinter łapie freezy jak #!$%@?, chyba najbardziej widać. (no ale to mmo, dużo graczy a zbyt ładna grafika jak na ten typ gier).

Slimka nie różni się bebechami od zwykłej - a ta ma dropy.
  • Odpowiedz
PRO czy zwykła? Nie opłaca się zwykłej w #!$%@? teraz kupować. Zdjęcie wygląda jak pro jednakowoż.


@tony_soprano: Po 1 to slim, po 2 jeżeli nie masz telewizora UHD/HDR to slima oczywiście nadal jest sens kupować.
Miałem wcześniej slima i w Bloodborne nic mi nie dropiło, ale może graliśmy w inne gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo niektóre konsole są wadliwe. Tak jak w FO4 gdzie w
  • Odpowiedz
@SystemHalted: grałem bardzo długo w Bloodborne i też widziałem testy fpsów tejże i uwierz mi to nie jest problem egzemplarza. Może niedokładnie patrzyłeś, albo miałeś szczęście. Najczęstsze dropy przy bosach w momencie staggerowania, szczególnie jak boss zajmował cały pokój (jak Amygdala).

Oczywiście pewnie większość gier trzyma te 30fps, ale nie dałbym sobie ręki uciąć, że są takie które NIGDY nie dropnęły. Jak byś dał to luzik.

Dokładając do tego np.
  • Odpowiedz