Wpis z mikrobloga

@CreativePL: @RedBulik:
Akurat co jak co, ale w Norwegii to właśnie w programach edukacyjnych dla młodzieży pokazują normalnie narządy płciowe na nastolatkach i prezenterka mówi o dojrzewaniu mając #!$%@? chłopaka obok twarzy. Beznadziejny wybrał sobie przykład, bo takie animacje jak ta bardziej pasują do Polski.

tutaj jest fragment tego programu o którym pisałem, ale yt nie pozwala nawet pokazać tego co oni mają normalnie w tv. Program jest kierowany do
@PanLogik: Przecież we wpisie @RedBulik chodziło o:

Ale on ma #!$%@? w tym deklu.


Wszystko się zgadza. ( )

A tak na serio - u nas się podchodzi do tego inaczej, u nich inaczej. U nas to temat tabu, a u nich nie. Niech robią co chcą, jak widać nie każą innym krajom wprowadzać takich zajęć. Osobiście nie wydaje mi się, że ta edukacja powinna wyglądać
@tony_soprano: To nie cofaj. Ja tez nie jestem pewien na 100% czy to jest taki zly pomysl. Tylko na 99%.
@Alocha18: Oczywiscie. Przyznanie sie do bledu jednak nie boli.
@Flypho: Nie, dlaczego? Doceniam takie zachowanie.
@Askyn: Widocznie wpis @CreativePL mozna interpretowac dwojako. Z szybkiego rzutu oka na nicki wydawalo mi sie ze plusuja go osoby nie przepadajace za JKM. W takim razie przepraszam za zawolanie.
@W_732337: Gdzie
@PanLogik: "Zostałbym impotentem, zoofilem!" Takie gadanie dla samego gadania, byle tylko skrytykować.
Można napisać po ludzku "nie zgadzam się z ich systemem, ponieważ..." Ale jak zwykle trzeba narobić szumu wokół swojej osoby.
@PanLogik: OP napisał "Ale on ma #!$%@? w tym deklu.", więc jest jednoznaczne, że negatywnie odnosił się do słów Korwina. W związku z tym można rozumieć, że dla @RedBulik: i innych osób plusujących jego wpis, pokazywanie takich treści dzieciom jest czymś normalnym.