Wpis z mikrobloga

@krolowaelfow: @PedroLeon: @Fisher255: Zapomnijcie chwile, że jesteście na wykopie i napiszcie coś szczerego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi pierwsze co przychodzi teraz do głowy, to chwila gdy byłem na spacerze z moją pierwszą miłością, była wczesna jesień, siedzieliśmy na ławce, oboje zestresowani, a ja nie mogłem oderwać oczu od jej rumieńców. Mimo, że minęło już pewnie ponad 10 lat, to ja dalej mam przed oczami
@cwiercwieku:
okres kiedy byłem najszczęśliwszy? Niezapomniane wakacje w dzieciństwie i czasy licealne i te troche późniejsze. Chwile kiedy byłem szczęśliwy? wieczór dnia w który po raz pierwszy się całowałem, bo emocje opadły ale uczucie na ustach po pocałowaniu nadal pozostawało oraz studniówka na której poznałem najwspanialszą dziewczynę:)
http://www.wykop.pl/wpis/17225745/sms-ktory-dostalem-ponad-5-lat-temu-latem-od-mojej/
@cwiercwieku Ciepło robi mi się na sercu, gdy wspominam jesienne spacery ze swoją pierwszą miłością, pierwszy pocałunek, pierwsze zbliżenie... pamiętam też doskonale pierwsze spotkanie z moim obecnym niebieskim, pierwszy pocałunek, pamiętam moment, w którym zrozumiałam, że go kocham. Pierwszy obiad u mnie w domu, pierwszą wspólnie spędzoną noc. Mnóstwo tego, trzeba doceniać całe dobro jakie nas spotyka ;-) jestem szczęśliwa, że pamiętam tyle pięknych chwil
@cwiercwieku: Kiedy miałam chyba 14-15 lat, miałam strasznie niską samoocenę bo byłam trochę przy tuszy (ale nie gruba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Pojechałam z kuzynką i jej rodzicami na plażę. Kątem oka widziałam, jak jakiś facet mi się przygląda. Kiedy poszłam do przyplażowego sklepiku podszedł do mnie i powiedział, że przebył ostatnio tysiąc kilometrów i jestem najpiękniejszą dziewczyną jaką widział. A ja nawet słowem się nie
@cwiercwieku mimo, że nie byłem usportowionym dzieciakiem to jednak bardzo miło wspominam grę w piłkę w czasach podstawówki, zabawy na dworze oraz.. podróże na komarku ;).
@kulko może to ja ?he he xD mój najpiękniejszy dzień też dział się na łące w górach. Ale tam nie było pierwszego pocałunku. Bo to mieliśmy już za sobą. Tak po prostu leżeliśmy i gadalisny.
@cwiercwieku: mam kilka takich chwil w życiu, jak siedzieliśmy sobie w ogrodzie z rodzicami i rodzeństwem po bardzo trudnym okresie w naszym życiu i było pierwszy raz od dawna bardzo beztrosko i szczęśliwie, pierwszy dzień jak wzięliśmy psa do domu, początek najlepszych wakacji z przyjaciółmi.. trochę było tego szczęścia. ale najbardziej w głowie tkwi mi jak poznawaliśmy się z niebieskim na wakacjach i leżeliśmy na plaży w nocy, zero światła cywilizacji,
@cwiercwieku: Ładnie to napisałeś. Ze dwa lata temu byłam w koleżanką stopem w Bieszczadach. Spałyśmy w namiocie pod schroniskiem w jedną noc. Poszłyśmy na gorącą herbatę koło 22. I pamiętam jak na ławce obok siedział chłopak z gitarą i tak cudownie śpiewał. Milion gwiazd nad nami, ta gitara, spokój, czułam się wtedy bezgranicznie wolna i szczęśliwa. Aż mi się ciepło robi w środku jak o tym pomyślę. Dalej to wspomnienie jest
@cwiercwieku: jest mnóstwo takich momentów w moim życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cudowny był pierwszy raz gdy zobaczyłam moją nowonarodzoną bratanicę oraz moment, w którym pierwszy raz powiedziała mi "kocham cię". Z wielkim rozrzewnieniem również wspominam pierwsze pocałunki i długie chwile przytulania się z moim niebieskim, wspólne wakacje, długie wieczory spędzone na rozmowach gdy zaczynaliśmy się poznawać. Nocki filmowe z przyjaciółkami. Pierwszy raz gdy zobaczyłam góry, a
@cwiercwieku: Napisz jeszcze jakieś wspomnienie z twojego życia :) to jedno wyżej pozwoliło mi sobie zamknąć oczy i przypomnieć sobie niektóre te naprawdę fajne.