Wpis z mikrobloga

Nie sądzicie, że żyje się w sumie dla kilku chwil? Dla takich chwil, które pamięta się do końca życia, wszystkie inne dni, miesiące, lata idą w zapomnienie, jakby ich nigdy nie było.
Macie takie wspomnienia, momenty, które są żywe jakby wydarzyły się wczoraj, a dzielą was od nich lata?
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krolowaelfow: @PedroLeon: @Fisher255: Zapomnijcie chwile, że jesteście na wykopie i napiszcie coś szczerego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi pierwsze co przychodzi teraz do głowy, to chwila gdy byłem na spacerze z moją pierwszą miłością, była wczesna jesień, siedzieliśmy na ławce, oboje zestresowani, a ja nie mogłem oderwać oczu od jej rumieńców. Mimo, że minęło już pewnie ponad 10 lat, to ja dalej
  • Odpowiedz
@cwiercwieku:
okres kiedy byłem najszczęśliwszy? Niezapomniane wakacje w dzieciństwie i czasy licealne i te troche późniejsze. Chwile kiedy byłem szczęśliwy? wieczór dnia w który po raz pierwszy się całowałem, bo emocje opadły ale uczucie na ustach po pocałowaniu nadal pozostawało oraz studniówka na której poznałem najwspanialszą dziewczynę:)
http://www.wykop.pl/wpis/17225745/sms-ktory-dostalem-ponad-5-lat-temu-latem-od-mojej/
  • Odpowiedz
@cwiercwieku: Jak byłem mały bałem się chodzić sam w nocy do łazienki więc nasrałem na dywan, do dzisiaj mi się przypomina. Widzę to jak przez mgłę bo miałem z 5 lat wtedy. Takich rzeczy się nie zapomina ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz