Wpis z mikrobloga

Z tego co zdążyłam zauważyć co drugi #niebieskipasek nosi fryzury jak poniżej. Jeżeli myślicie, że jeśli jakiś facet wygląda w niej dobrze i wy również będziecie wyglądać w niej równie fajnie to mylicie się i to GRUBO.
Większość tych fryzur nie dość, że nie pasuje do twarzy to jest tak obrzydliwie wykonana jakby strzygł ich ktoś po pijaku, a mężczyzn, którzy wyglądają w nich naprawdę atrakcyjnie i po prostu pasują im jest niewielu.
Nie wszystko co jest modne do wszystkich pasuje. Wielu z was wygląda w nich po prostu tak śmiesznie i idiotycznie, że aż sama się dziwie jak można zrobić sobie taką masakrę na głowie, a raczej obleśny placek.

Zastanówcie się dwa razy zanim odwalicie sobie taką manianę na łbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #modameska #oswiadczeniezdupy #gownowpis #heheszki
zdupix - Z tego co zdążyłam zauważyć co drugi #niebieskipasek nosi fryzury jak poniże...

źródło: comment_OSwijs7IbebhVWpPFAHM3kEV6BAIIB9C.jpg

Pobierz
  • 197
@zdupix tak jak na zdjęciu po prawej strzygę się od półtora roku, jak jeszcze mało osób w takiej fryzurze chodziło. Teraz każdy tak ma. Ale też jest różnica jak ktoś chodzi co tydzień do fryzjera i podcina górę i goli boki i tył, a jak ktoś chodzi co 2 miesiące i ma kudly długie wszędzie
@Nimue_666: A gdzie napisałam, że kuc? Napisałam, że wszystko zależy od wykonania i tego jaka fryzura pasuje do buzi faceta, a że większość łazi z tragicznie zrobionymi fryzurami jak na wyżej wymienionym obrazku to już nic na to nie poradzę, to oni wyglądają przekomicznie. Jestem pewna, że większość tych, którzy najbardziej się bulwersują mają to na głowie, a może 1 no max 3 facetów wygląda w nich dobrze, bo reszta ma
@zdupix: Niefortunnie to zabrzmiało. Chodziło mi o to że masz rację z tym że taka fryzura wielu facetom nie pasuje, i każdy powinien nosić odpowiednio dopasowaną do urody. Co nie zmienia faktu że moją ulubioną fryzurą męską jest kuc i jeśli facetowi pasuje ma +100 do seksowności ;).
@Ave2: @klokupk: Pod warunkiem, że nie strzyże jakaś niedoświadczona karyna, która odwala fuszerke na głowie, wtedy to w miarę ma ręce i nogi, no chyba, że masz gruby, ulany ryj, albo po prostu jesteś brzydki to wtedy lepiej zapuścić kuca i chować się za burzą włosów
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zdupix: Chciałem ci coś odpowiedzieć, ale popatrzyłem na nick i skojarzyłem, że masz większego bicka ode mnie i jakbyś mi #!$%@?ła, to bym się ze trzy razy obrócił, więc no w sumie to masz rację.
@zdupix: Śmieszy mnie jak ludzie buldupią o takie wpisy,to co się dzieje w komentarzach to jakiś dramat....A odnosząc się do wpisu to masz trochę racji.Sam miałem taką fryzurę ze 2 może 3 razy i poprostu niepasuje do krztałtu mojej głowy,więc teraz sam się strzygę w domu tj.całą głowę na jedną długość i jest dobrze.! Poza tym mojej twarzy nawet najlepsza fryzura nie pomoże ( ͡° ʖ̯ ͡°)