Wpis z mikrobloga

Z tego co zdążyłam zauważyć co drugi #niebieskipasek nosi fryzury jak poniżej. Jeżeli myślicie, że jeśli jakiś facet wygląda w niej dobrze i wy również będziecie wyglądać w niej równie fajnie to mylicie się i to GRUBO.
Większość tych fryzur nie dość, że nie pasuje do twarzy to jest tak obrzydliwie wykonana jakby strzygł ich ktoś po pijaku, a mężczyzn, którzy wyglądają w nich naprawdę atrakcyjnie i po prostu pasują im jest niewielu.
Nie wszystko co jest modne do wszystkich pasuje. Wielu z was wygląda w nich po prostu tak śmiesznie i idiotycznie, że aż sama się dziwie jak można zrobić sobie taką masakrę na głowie, a raczej obleśny placek.

Zastanówcie się dwa razy zanim odwalicie sobie taką manianę na łbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #modameska #oswiadczeniezdupy #gownowpis #heheszki
zdupix - Z tego co zdążyłam zauważyć co drugi #niebieskipasek nosi fryzury jak poniże...

źródło: comment_OSwijs7IbebhVWpPFAHM3kEV6BAIIB9C.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
ale raczej większość ulega temu co modne, a nie korzystne dla niego

@zdupix: Albo idzie do Eli na rogu co za dwunastaka elegancko opędzluje i jeszcze biustem pomizia, no przecież czego więcej chcieć.
  • Odpowiedz
@zdupix:
1. od 2010 lat miej fryzure jak bonzo z lat 20 ubiegłego wieku
2. fituje ci do ryja, szafy i stylu bycia, panny dają atencje i fajnie jest wtedy
3. dziki rok 2015 sie pojawia
7. nagle co drugi koleś nosi na łbie demagogie uppercuta, jakeiś drwale #!$%@? sebo-pompadoury z odstającymi uszami
????
czar pryska- super pędzle #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

takbyło.
  • Odpowiedz
@DzemZeSwinki: Hahahah wiem o tym :D
@wczoraj: Nie popadajmy w skrajności xd
@yggdrasill: Placek na łbie to według ciebie standard?
@wuju84: No chyba sobie żartujesz, raczej pasuje do 10% mężczyzn, a do pozostałych 90 nie
@zolwixx: Idź do dobrego salonu fryzjerskiego to ci doradzą na pewno :)
@jokefake: Może myślą, że będą wyglądać jak model ze zdjęcia i będą rwać cipki na nowy image XD
  • Odpowiedz
Idź do dobrego salonu fryzjerskiego to ci doradzą na pewno :)


@zdupix: doradzili mi, miałem taką jak po prawej, teraz mam taką jak po lewej, tyle że bez wyciętego jajka.
  • Odpowiedz