Wpis z mikrobloga

230 to chyba KW , tam mocy jest pod 300 koni , jaki rocznik , która skrzynia ? 5 czy 6 biegów ? jak to płynie przy większych prędkościach ?jak resoruje po mieście , jak jest wyciszone ?
@sailor_73: Nie jest, to wersja z silnikiem 2V, rok później już zrobili 300 koni, ale w pierwszej generacji było tylko 230 koni - 1998 rok. Skrzynia 4 biegowa, Cadillac to samo. Wyciszenie bardzo dobre, aczkolwiek ja wsadziłem tłumik Flowmaster, bo było aż za cicho. Przy większych prędkościach płynie, przy prędkości ~ 100 km/h nie da się wchodzić nawet w małe zakręty, bo potrafi człowieka przewalić. Zawieszenie pneumatyczne, więc dość dobrze resoruje
@PanKracy582: W Cadillacu poprzedni właściciel wymienił amortyzatory pneumatyczne tylne, ale one są strasznie tanie, za komplet Monroe zapłacił $35.
W Lincolnie padł mi kompresor, kupiłem nowy z dożytownią gwarancją za $100 i ostatnio kupiłem też nowe tylne poduchy za $70 bo po kilku dniach niejeżdżenia potrafił opaść i mam teraz spokój na długi czas, bo przednie się zbytnio tak nie zużywają.
@drakerc:
Kolega ma Expeda, pneumatyka sprawiała problemy to wywalił i oczywiście z rockauto zanabył konwersje na tradycyjny zawias. Bardzo sobie chwali
A i wydechy wyleciały bo było za cicho :D
Niech slużą oba i trują środowisko :3
@DamnumEmergens Nie jest źle. Ale mieszkam na wschodzie i zarejestrowane w małym mieście, tutaj są ceny OC jedne z niższych w Polsce. OC Lincolna 378 zł, Cadillac równo 500zl. Ale w dowodzie jako współwłaściciel wpisany jest rodzic że zniżka - 60%, gdybym miał być sam to zdecydowanie więcej placilbym
@pr0skater00: Cadillaca mam od czerwca, Lincolna od 2 lat. W obu mam LPG.
Na naprawy Cadillaca ani grosza jeszcze nie wydałem, jedynie zmieniłem filtr powietrza kabiny i drążek kierowniczy (filtr $10, drążek $4). No i teraz zmieniam opony bo są stare, nowe 1100zł wielosezonówki.
Lincoln to też duperele: regenerowałem wtryskiwacze LPG za ok. 80zł, nowy kompresor zawieszenia, nowe poduszki zawieszenia (niecałe $180 razem, mogłem nie wymieniać poduszek, ale brzydko wyglądał jak