Wpis z mikrobloga

@drakerc: Czy to, że śmigasz "haburgerowskimi" furami to pasja, czy przypadek? I czy to ostatnie słowo, czy zamierzasz rozwijać się w tym kierunku? Jednym słowem, powiedz trochę o tym jak wszedłeś w posiadanie takich fur i co z czym :)
  • Odpowiedz
@IkBenPool: trochę tego, trochę tego. Najpierw kupiłem auto koreańskie, potem sobie kupiłem Hondę, ale jednak najbardziej spodobały mi się fury z USA - zacząłem od Forda Explorera, potem Forda sprzedałem, 2 lata temu kupiłem w jego miejsce Lincolna, a teraz Cadillac. Nie kupuję ich po jakichś niewiadomo jak wysokich cenach, a nawet mówiąc szczerze oba kupiłem bardzo tanio i obecnie są więcej warte niż to za ile je wziąłem :).
  • Odpowiedz
@drakerc: Dzięki za odpowiedź. Amerykańce mają swój urok i tą niesłychaną prostotę.

mówisz, że pneumatykę zrobiłeś po kosztach. Czytam, że sam trochę lubisz grzebać, tak?

Pozdrawiam i podziwiam. Dobrze, że są tacy ludzie jak Ty.
  • Odpowiedz
@IkBenPool: Yepp, ale zawsze dobre części, ale próbuję polować na promocję, nie ma co nie wiadomo jak nisko-budżetowo lecieć.

Zwłaszcza że już raz się przejechałem na takich mechanikach. Oddałem Lincolna do mechanika, bo zaczął falować na niskich obrotach i trzeba było mu dodawać gazu by nie zgasł, a ja jeszcze zbytnio żadnej wiedzy samochodowej nie miałem. Mechanik powiedział, że wymienił przepływomierz na nowy, bo stary się zepsuł i chciał za
  • Odpowiedz