Wpis z mikrobloga

#quokkanadzis

Jesienna chandra to łatwa wymówka. Nie daj się jej!
Wygrzeb się z liści i zrób dziś coś kreatywnego!

KŁOKA DŻAMBO I DO PRZODU! ʕʔ

Ja mam dziś 3 pożyteczne punkty do zrobienia, wymyśl sobie choć jeden. Gwarantuję, że zbliży Cię to do stanu, w jakim jest nasza niezastąpiona kłoka.

edit: nie, to nie ja na zdjęciu

wołam do kuoki @GraveDigger: @robin_caraway: @MaupoIina: @mfek00: @bananznutella: @Kokosusmord: @luc_paw: @measure: @Tensa: @ronette: @zetka71: @shimmy: @ArekJ: @Kacorek: @ColdMary6100: @bas_daniel: @zmorcia: @poetakodu: @DemptD: @Sarpens:

#quokka #smiesznypiesek #zwierzaczki #dziendobry #quokkaselfie #motywacja
aloszkaniechbedzie - #quokkanadzis

Jesienna chandra to łatwa wymówka. Nie daj się ...

źródło: comment_v1hRzrWhcowx9GK0cC24miAJrSKygLsA.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klopsztanga nie wiem, czy zauważyłeś, że Twoja dziewczyna oficjalnie opiekuje się tym wdzięcznym tagiem, dzisiaj z kłoką motywujemy kłokofanów, a Tobie dziękujemy za najskuteczniejszą motywację ʕʔ takie pozdrowienia od kłoki, sympatycznie, nie
  • Odpowiedz
@bobek_86: taki śmieszny uroczy zwierzaczek, że warto umilać obserwującym tag fanom tego zwierzaczka każdy dzień jego zdjęciem, tagiem opiekowało się kilku użytkowników, teraz ja przejęłam pałeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po prostu wyszukuję zdjęcie kłoki w internetach i wrzucam pod hasłem kłoka na dziś, that's it

a wołanie mirków i mirabelek jest na ich prośbę, każdy może poprosić o dopisanie do listy wołań, co by kłoki
  • Odpowiedz