Wpis z mikrobloga

@keylornavas1: mnie nie pytaj. Każdy kupujący liczy na małe spalanie auta bo jest małe i z tym się kojarzy. Niestety realia są inne i to po pierwszych kilometrach już widać. Mówię tu na przykładzie tego co miałem 900cc. Więc skoro 0.9l pali tyle samo co 2.0 to po cholerę płacić 8k za pudełko po zapałkach na kółkach z zerową wygodą zamiast kupić coś starszego i wygodniejszego ? #fucklogic
@NewEpisode: niech służy kolego, ale radziłbym nie bawić się w swapy. Domyślam się, że nie będziesz tym jeździć 15 lat, więc po co się pakować w takie koszta i ryzyko? Śmigaj tym co masz, a jak będziesz chciał mocniejszy samochód to zbieraj kasę i po prostu kup mocniejszy samochód. Swapowanie w autach takich jak seicento/fabia (którą sam posiadam btw) czy inne tanie samochody to bezsens w moim przekonaniu
@NewEpisode: znam kilka głupszych pomysłów na wydanie, ale jest ich mało. sporo pewnie dopłaciłeś za gaz a w takim aucie raczej nie bardzo jest sens, zwłaszcza, że bagażnik mały. ja w tym czasie w którym będziesz nim jeździł wolałbym kupić za tę cenę 2 inne samochody, no ale pewnie dopasowałeś pod siebie. mam nadzieję, że będzie dobrze służył.
i że twoja rodzina to niziołki to będziecie mieli sporo miejsca;)\
@NewEpisode: dopiero 1000km zrobione bo jeszcze nie zdążyłem go zarejestrować i stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tej pory było jeżdżone Matizem więc przesiadka mocno odczuwalna. Też miałem kupić Sejcza bo pewnie koszta utrzymania będziesz miał prawie zerowe, ale 8k za niego bym nie dał :<. Zbyt surowe warunki.
@NewEpisode:
To musi być zarzutka. Kupiłeś go na http://gieldaklasykow.pl że tyle kosztował? xD
Nie wiem jak można #!$%@?ć 8k na zmodernizowane Czinkłaczento które w testach zderzeniowych dostało 1.5 gwiazdki...
Za 8k to można kupić pełnowymiarowe auto w przyzwoitym stanie, które daje jakieś szanse przeżycia wypadku...

Pobierz
źródło: comment_VEBFD8DMBtU8w1dEsUDvFITf9XT5TleW.jpg