Wpis z mikrobloga

@RRybak: @11mariom: ale to pewnie przez moje nowe, specjalnie opony ;) Swoją drogą, nawet idzie zobaczyć ich "oznaczenie" #pdk

Powiem Ci, że V-max to jakieś 120-130 (mam tylne łożysko do wymiany, wolałem nie szaleć), ogólnie 90-100-110, krajówkami. Ruch mały, więc jechało się spoko.
@blubi_su: ale, tak ogólnie, to powiem Ci, (wyjnyj przecinków!!!) że pewnie wynika to z faktu, że jeżdżę cały czas w okolicach 4-5k RPM. Powyżej rzadko, bo jakoś ten sprzęt niezbyt przyjemnie wibruje wtedy >.< No i nie mam zaufania do hamulców, dlatego też jakoś prędkościowo też nie szaleję. Może to się trochę zmieni, jak zmienię oplot na stalowy :)
@refreshmaker: właśnie szukając opinii na temat tych opon trafiłem "do Was", ale chyba nikt się tam nie wypowiedział w końcu jak wygląda ich użytkowanie - możesz napisać parę zdań na ich temat ? Mi się wydaje, że cebula jest jakaś taka zwinniejsza aniżeli poprzednich Heidenau, ale to może być spowodowane tym, że zszedłem z profilem z 80 na 70.
@Rezonator: Hej, może głupie pytanie, bo póki co na motocyklach nie jeżdżę. ale... macie jakieś wskaźniki zużycia w moto, czy po prostu patrzysz na wskaźnik paliwa ile ubyło i ilość przejechanych km ? (pytam poważnie, żaden trolling). Pozdrawiam.
@Brezen: U mnie wskaźnika nie ma. Zawsze leje dopełna. Kiedy włącze rezerwę znaczy, że spaliła już 16l to jest x trasie po +-380km.
Wtedy wiem, że na rezerwie zrobię jeszcze 50km :)