Wpis z mikrobloga

@shido: Boże, że ja coś takiego wrzuciłem ;_;

No, ale coż. Co do internetu się przedostało już z niego nie zniknie. Ot czarne plamy w mojej "internetowej" aktywności. :)
  • Odpowiedz