Wpis z mikrobloga

tej jakie zdarzenie chcielibyście obejrzeć gdybyście mogli się cofnąć w czasie, ale bez możliwości interwencji i mówienia o tym komukolwiek?
ja bym zobaczyła kto stał za najbardziej znanymi zbrodniami tak dla zaspokojenia swojej wiedzy, a z osobistych to poszłabym na ślub rodziców
albo na swój chrzest bo podobno się darłam wniebogłosy i bym się śmiała zza konfesjonału
#gownowpis
  • 76
@Turqi: jak to faktycznie było z hitlerem. chodziłbym jak cień za nim. Zawsze mnie nurtowało, czy faktycznie umarł, czy uciekł jakoś z tego bunkra czy tam wagonu, czy może już dawno siedział sobie gdzieś w argentynie
była na głównej czy mirko jakaś informacja o epickiej erupcji wulkanu, taka która zmiotła całą wyspę z powierzchni ziemi, o to bym sobie obejrzał.
Takie trywialne to może mecz ligi mistrzów jak Juve wygrywało mistrzostwo
@Turqi: ale widzę co się dzieje i nie widzę w tym nic ciekawego. Nie powstanie nowy Jan Sebastian Bach, nie powstaną nowi Pink Floydzi, ba, nie powstanie nawet nowy The Offspring czy Maanam. Takie następuje spłaszczenie nauki, co prawda rusza się coś w dziedzinie kolonizacji kosmosu, ale w latach 60 pisarze twierdzili, że oooo w 2000 to my już będziemy na marsie i będziemy pić wodę wytworzoną z piasku marsjańskiej pustyni,