Wpis z mikrobloga

tej jakie zdarzenie chcielibyście obejrzeć gdybyście mogli się cofnąć w czasie, ale bez możliwości interwencji i mówienia o tym komukolwiek?
ja bym zobaczyła kto stał za najbardziej znanymi zbrodniami tak dla zaspokojenia swojej wiedzy, a z osobistych to poszłabym na ślub rodziców
albo na swój chrzest bo podobno się darłam wniebogłosy i bym się śmiała zza konfesjonału
#gownowpis
  • 76
  • Odpowiedz
@Turqi: Hmm zobaczyć malowanie Kaplicy Sykstyńskiej. Zobaczyć jak żył i pracował daVinci. Zobaczyć dojście Hitlera do władzy. Może zobaczyć królestwo Gilgamesza?
  • Odpowiedz
nie powstaną nowi Pink Floydzi, ba, nie powstanie nawet nowy The Offspring czy Maanam.


@TymRazemNieBedeBordo: Aż się uśmiechnąłem. Wymieniasz zespoły, które w historii ludzkości były dopiero co, co do którym mówiono, że demoralizują młodzież i są złe :D I dla ciebie to niedoścignione ideały. Cóż, zapewne nie powstaną. Bo im nie pozwolisz :D

Takie następuje spłaszczenie nauki

Co
  • Odpowiedz
@Naxster: właśnie dlatego otwarcie gardzę całą ogólną dzienną zmianą. to tylko luźne dywagacje, ale oczywiście ktoś musi się #!$%@?ć i wyprostować by było na jego ;)
Dla mnie te zespoły nie są ideałami. gdzieś to wyczytał? Po prostu tak czy siak zmieniły postrzeganie ludzkości o muzyce. Krytycy zawsze mówili swoje, starsi zawsze umoralniali.
Nie pozwolę? Nie kpij sobie, bo sprowadzasz mnie do rangi człowieka zamkniętego i bezmyślnie srającego na wszystko dookoła, a prawda jest taka że jestem jedną z najbardziej otwartych osób na tym portalu

Wiesz, ze niedawno zmierzono prędkość fali grawitacyjnej? Odkryto bozon Higgsa? Wynaleziono komputery, stworzono
  • Odpowiedz
@Turqi: mhmm, w Niemczech podobno kiedyś były (napewno w latach80-90), albo nadal są, takie imprezy jak Woodstock tyle że o wiele większe , podobno kwasy/pixy wchodziły tam w ilościach hurtowych i 99% ludzi latało tam na haju, to mogło by być ciekawe doświadczenie :D
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Najbardziej otwarta osoba na portalu (według własnego rankingu ofc) ale gardzi dzienna zmianą (która de facto nie jest w jakikolwiek sposób grupą o wspólnych cechach).
Tylko, ze spudłowałeś. :D Więcej siedzę na nocnej niż dziennej :D

A twoje osobiste rozważania są wyrażane publicznie więc podlegają możliwosci skomentowania. To je komentuję, są dziecinne :D Stwierdzasz, że nauka stoi w czasach gdy rozwija się najszybciej bo są tajemnice na świecie. Mamy milion leków różnych rodzajów i najprzeróżniejsze sposoby leczenia. Także zupełnie nowe. Potrafimy zastępować źle kodowane białka.
Michał Anioł malował to na co było zamówienie, ogólnie w średniowieczu istniało tylko malarstwo sakralne. Teraz można mieć stronę na jednym z setek portali i tworzyć co się chce. I zarabiać na tym.
Martin tutaj to beznadziejny przykład bo on ogólnie pisać średnio umie. Ile książek Pratchett wydał w swoim życiu? One obiegły
  • Odpowiedz
Najbardziej otwarta osoba na portalu (według własnego rankingu ofc) ale gardzi dzienna zmianą (która de facto nie jest w jakikolwiek sposób grupą o wspólnych cechach).

No właśnie dzienna to skrót myślowy od grupy o wspólnych cechach, nie osób siedzących tu od 6 do 23

@Naxster: > A twoje osobiste rozważania są wyrażane publicznie więc podlegają możliwosci skomentowania. To je komentuję, są dziecinne :D

@Naxster: ok, miałem odpisać, ale
  • Odpowiedz
@Turqi: chciałbym zobaczyć, jak naprawdę było z zamachem na JFK. Pewnie dlatego, że jestem świeżo po lekturze "Dallas 63". Sporo rażących niejasności krąży wokół tego tematu
  • Odpowiedz
a ty znowu wyrażasz pogardę i uwłaczasz rozmówcy


@TymRazemNieBedeBordo:

właśnie dlatego otwarcie gardzę całą ogólną dzienną zmianą. to tylko luźne dywagacje, ale oczywiście ktoś musi się #!$%@?ć i wyprostować by było na jego
  • Odpowiedz